Adam LevineV

Adam Noah Levine

6,9
975 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Levine

Posiadacz jednego z najbardziej irytujących głosów na świecie. A przynajmniej jeśli chodzi o branżę muzyczną.

Evangarden

Wyjaśnij, dlaczego tak uważasz. Jeśli o mnie chodzi, to mi jego głos się podoba. Piskliwy, fakt, ale bardzo ciekawy i jak dla mnie przyjemny : )

ihateyou

Nie wiem, czy potrafię to przekonująco wyjaśnić. Po prostu strasznie mnie irytuje.

Evangarden

Szkoda, bo ciekawe mnie co szczególnie ^^

ihateyou

Barwa i wokal.

Evangarden

Mi się tam bardzo podoba, oryginalny głos, jedyny w swoim rodzaju

ihateyou

Wielu wokalistów ma głosy jedyne w swoim rodzaju. Tyle, że one mnie akurat nie uwierają.

Evangarden

Każdy lubi co innego ;)

ihateyou

Tak jest bardzo oryginalny, ktoś umie znaleźć podobny? Nie sądzę. ;D

Evangarden

cool story bro, tell it again

Has_Hopsas

Trafiłem na jakąś urażoną fankę?

Evangarden

tak :( <rozpacza>

Evangarden

Ale za to oryginalnego. Bo jednak Levine pod względem barwy się wyróżnia. Gdy słyszysz w radiu jego piosenkę, do razu wiesz, że to Adam Levine.

Nie irytuje mnie ten głos, bo dla mnie i tak nikt nie przebije Jamesa Blunta w piosence "You're beautiful". Serio, wystarczy parę sekund i od razu staję sę nerwowa, gdy to słyszę. Ale tak to już jest z takimi wyróżniającymi się wokalami - albo się podoba, albo wkurza.

Evangarden

zgadzam się :) i nie cierpię jak facet śpiewa "płaczliwie"

Evangarden

Ja się zakochałam w jego głosie. Mogłabym słuchać jego piosenek non stop <3 Głos inny od wszystkich, nie do podrobienia, a do tego strasznie seksowny.

Evangarden

Też mnie jego piszczenie drażni. Jakby mu ktoś jajka zgniatał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones