Adam LevineV

Adam Noah Levine

6,9
976 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Levine

Czy ktoś jest fanem tego zespołu? Czy ktoś słucha jego piosenek?

Veronica92

Ja jestem fanką tego zespołu lub moze bardziej Adama

Karo508

szkoda tylko,że jest tak mało polskich fanów tego zespołu:/

użytkownik usunięty
Veronica92

mało jest? mi się zdaje, że sporo ludzi lubi ten zespół, ja tam lubię :-)

użytkownik usunięty
Veronica92

Jak można być fanem tylko 1 osoby z zespołu, to tak jak być fanem tylko Christiano Ronaldo z Realu Madryt bo strzela dużo goli. Na sukces Maroon 5 składa się może nie cały zespół ale kilka osób.

Veronica92

ja kocham ten zespół i kocham Adama! Jejku jakbym chciała żeby przyjechali do Polski!!!

Veronica92

ale racja nie duzo w porównaniu z innymi krajami jest tu fanów M5

Veronica92

Ja strasznie ich lubię, zarówno Adama, który ma świetny, oryginalny głos, jak i zespół. <3 :D

oskabce

Kocham Maroon 5, mam całą dyskografię oraz ubóstwiam Levine'a. Chciałam jechać na koncert do Paryża, niestety moja mama pokrzyżowała mi plany. Czekam na nich w Polsce i zarażam pasją do ich muzyki innych :)

Veronica92

Uwielbiam M5 a Adasia to koooocham <3 ile ja bym dała żeby oni zagrali koncert w Polscie

Veronica92

Kocham Maroon 5! Robimy funclub? Chetnie pojechalabym z kims na kocent, np do Londynu! :D

użytkownik usunięty
Veronica92

ja jestem wielkim fanem

Veronica92

ja uwielbiam Adama jak i M5 od 12 lat! są niesamowici a koncerty są wspaniałe! Gdybym miała kolejną szansę, żeby go zobaczyć gnałabym jak szalona xd

jensen_girl09

kolejną szansę? tzn że już miałaś taką okazję?

Veronica92

tak. dwa razy byłam na koncercie w Niemczech, a raz miałam bilet VIP i spotkałam się z Adamem xx

jensen_girl09

to gratuluję :) szczęściara z Ciebie :)

Veronica92

dziękuje :) też go spotkasz!

Veronica92

uwielbiam ich piosenki :)

Veronica92

Ja również ich słucham <3

Veronica92

Ja jestem i słucham piosenek Maroon 5 , i mam takie pytanie :D . Kto grał w teledysku Maroon 5 - Misery tą laske :D ?

bakari1

Anne Vyalitsyna, jego była dziewczyna :)

Veronica92

O dziękuje :P

Veronica92

Uwielbiam Adama jako wokalistę i oczywiście jego muzykę :-) aktorstwo niekoniecznie jest jego mocną stroną ale co tam ;-) i tak jest świetny.

Veronica92

Zgłaszam się
Też słucham
I Libię

Veronica92

Ja nie lubię gościa nawet w %, nie wiem jak można być takim chamem by odmówić fance autografu po koncercie twierdząc że nie daje go grubym i ohydnym dziewczynom. Na dodatek po jego żałosnym zachowaniu The Voice mogę tylko utwierdzić się w tym przekonaniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones