Adam LevineV

Adam Noah Levine

6,9
975 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Levine

alez on jest seksowny!!!!!!!!!dla takiego faceta wszystko bym zrobila!!!

użytkownik usunięty
Kiara20

podobno dżoana krupa odrzuciła jego zaproszenie na obiad

serio? ;d uwierz mi to totalna bzdura. Dla kasy też bym to zrobiła, ale... zresztą Adamo ma dziewczynę to nie wiem jak to możliwe z tym obiadem... poważnie dżoana kupa to porażka XD

użytkownik usunięty
jensen_girl09

to było wcześniej, może jeszcze nie miał dziewczyny, a ona miała chłopaka

hahah... teraz poważnie. To było w sumie niedawno wiesz? jakoś tak w wakacje c'nie?

użytkownik usunięty
jensen_girl09

ona niedawno o tym wspomniała, ale kiedy ją zaprosił, to nie wiem.

ale moim zdaniem to i tak wielka ściema XD kiedyś jak byłam na koncercie Maroon 5 to rozmawiałam z Adamem (zasługa wejściówki VIP) no i tak wracając pomyślałam że to spoko facet i teraz wracając do dżoany kupy... jak to przeczytałam WOW! myślę sobie nie. Adaś nie mógł tego uczynić nawet jeżeli nie miał girlfriend :* wiesz, może się mylę ale czasami po prostu umiem wyczytać jacy są ludzie, oceniając ich charakter,słuchając ich... ;p

użytkownik usunięty
jensen_girl09

Nie obraź się, ale chyba jesteś naiwna. Krupa jet atrakcyjna, niby czemu miałaby się nie spodobać Adamowi? Ty go oceniasz po 1 rozmowie, śmieszne.

może i śmieszne, ale prawdziwe. koleś ma wyrafinowany gust jeżeli chodzi o laski. nawet sam to powiedział w jakiejś gazecie (nie pamiętam już jakiej) i tak samo wyraził się u Morgana w CNN. chodzi o to, że Adam musi mieć laskę na poziomie, która zaakceptuje jego podejście do życia, głupawe poczucie humoru i dużą liczbę przekleństw w jego słowniku... SO powiedzmy, że Krupa jest atrakcyjana, ale myślisz, że ona by go zniosła? (z tego co wiem to któraś laska od niego odeszła poniewuż nie zaakceptowała jego stylu bycia, a dla niego to jest bardzo ważne)

użytkownik usunięty
jensen_girl09

Krupa sama powiedziała, że on ma ciekawą osobowość. Poza tym, czemu miałby wychodzić z założenia, że dżoana go nie zaakceptuje? Spodobała mu się fizycznie i chciał się przekonać, czy zaakceptuje jego osobowość. Wygląd to pierwsza rzecz na jaką się zwraca uwagę.

dobra... ale w jego przypadku uroda to nie wszystko, liczy się także osobowość i on na to w pierwszej kolejności zwraca uwagę, jak i drugi plan zajmują piękne nogi.

użytkownik usunięty
jensen_girl09

Każdy mężczyzna na początku zwraca uwagę na wygląd. Gadać to sobie może różne rzeczy. Poza tym, czy dobry wygląd wyklucza osobowość? Po prostu chciał się przekonać, czy w jej przypadku obie te rzeczy idą w parze.

dobra, każdy uważa co innego, so nie chcę nic dalej pisać, żeby z tego jakaś chora kłótnia nie wyszła, więc chyba możemy uznać temat za zakończony, hm? co ty na to?

użytkownik usunięty
jensen_girl09

ja już skończyłam

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
jensen_girl09

Adam jest mega przystojny, ma ogromny talent, ale to kobieciarz, ogromny kobieciarz do czego się sam osobiście przyznaje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones