Adam Słodowy

8,4
18 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Adam Słodowy

nikt nie zna pana Adama, taka wielka postać a tu żadnego komentarza, czyżby użytkownicy filmwebu byli tak młodzi?

Kami122

Hm, młodzi, jak młodzi (30-tka z kawałkiem na karku) ;)
Jak to nie zna ? Program 'Zrób to sam', czy 'Pomysłowy Dobromir' (do którego Pan Adam był autorem scenariusza) to wspomnienie mojego dzieciństwa, a choć może to już nie czas, ale odcinek serialu Pomysłowy Dobromir, na który gdzieś tam ostatnio natrafiłem w TV obejrzałem prawie z taką samą przyjemnością, czy nostalgią, jak gdybym miał lat co najwyżej 10 :). A strzałka ze 'zrób to sam', która służyła Mu niegdyś w programie do instruktarzu - któż by nie chciał jej mieć [ja przynajmniej wtedy miałem takie chęci :)]. Tak więc dla mnie przynajmniej Pan Adam będzie zawsze postacią niemal kultową, kojarzącą się z najpiękniejszymi chwilami w życiu :) Szkoda więc tym bardziej, że to już mocno starszy Pan, co nie zmienia faktu, że szacunek - przynajmniej u mnie - za to, co zrobił będzie miał zawsze, bez względu na wiek ! Wielki Szacunek !

Kami122

Zacny człowiek ale niestety nas opuścił. :-(

Kami122

Na szczęście ta wiadomość okazała się nieprawdziwa. Przepraszam https://wiadomosci.radiozet.pl/amp/full/227565/Polska/Adam-Slodowy-zyje.-Informa cja-w-mediach-o-jego-smierci-okazaly-sie-fake-newsem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones