Adam Woronowicz

8,0
46 196 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Woronowicz
pogodno_2

Serio? Pierwszy raz widziałem, żeby pijak tak czysto i wyraźnie mówił...

Zloty_Deszcz

To fakt, ale trudno odmówić tej roli wysokiego poziomu.

pogodno_2

Przeciwnie, uważam, że właśnie to świadczy o niskim poziomie jego gry w tym przypadku. Mowa ciała super, charakter postaci przedstawiony też bardzo dobrze, ale mówienie po pijaku wyraźniej od niejednego trzeźwego człowieka całkowicie przekreśla wiarygodność tego bohatera.

Zloty_Deszcz

Powiem jedynie, ze szanuje zdania inne niz swoje ;)

Zloty_Deszcz

A ja się nie zgodzę. Granie pijanego nie polega na graniu pijanego tylko na graniu trzeźwego. Dlaczego? Ponieważ osoba pijana przeważnie nie będzie chciała wyglądać na pijaną, dlatego ,,aparat wykonawczy" będzie czasami bardziej precyzyjny niż na trzeźwo. Człowiek może bardziej zwracać uwagę na to, jak wypowiada poszczególne słowa, czasami do przesady. Etap, w którym włącza się pijacki bełkot jest już graniem trupa albo menela :D Woronowicz bardzo dobrze, dykcja jest inna mimo wszystko i słysząc go można uznać, że faktycznie jest pijany, ale na ,,intelektualistę" :D

Pazura kiedyś sporo o tym opowiadał :>

AndrewGrabos

Tylko że w przypadku, gdy osoba pijana stara się mówić wyraźnie, wyraźnie słychać, że robi to z przesadą. Woronowicz mówi tu bardzo czysto w "niewymuszony" sposób i gdyby zamknąć oczy na scenach z nim, to podejrzewam, że trudno byłoby się w ogóle zorientować, że gra pijanego, może tylko po sposobie, w jaki budowane są przez jego postać zdania.

Zloty_Deszcz

On ma dorbą dykcje

maciekb80

Co takiego?

Zloty_Deszcz

Dykcja to wymowa

maciekb80

I co w związku z tym?

Zloty_Deszcz

No właśnie to

maciekb80

Ale widziałeś, o czym pisałem powyżej i jaki był kontekst mojej wypowiedzi?

pogodno_2

Dokładnie. Najlepsza rola w filmie.

pogodno_2

'Przepraszam, tak tylko sobie odpoczywam' żłopiąc na uboczu.. : )

MoniaToronto

No mistrz, po prostu!

pogodno_2

Najlepsze sceny były z Nim.

Cacyska

Święte słowa ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones