Addison Timlin

Addison Jayne Timlin

7,2
1 255 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Addison Timlin

epickie piersi? całe ciało ma epickie :) i to prawda, najładniejsza aktorka ze wszystkich 4 sezonów Californication

peeszet

Najładniejsza w Californication??? Nie jest brzydka, ale beeeez przesady...!

A Madchen Amick - grająca byłą Lew Ashby? Albo Surfer Girl - czyli Michelle - też przepiękna kobieta. Czy choćby ta blondynka z łóżka której mąż wygania Hanka w pierwszym odcinku pierwszego sezonu.... W tym serialu roi się od pięknych aktorek, ale ja bym jednak obstawiał Madchen Amick - czyli byłą Ashbego

użytkownik usunięty
prewitt

wow! Dokładnie tak samo myślę Madchen rządzi! wzroku nie mogłam od niej oderwać! a starsza o co najmniej drugie tyle od tej cycatej przeciętności jest!

Fakt - Addison nie jest najpiękniejsza, ale cycuszki super :)

prewitt

Chyba żartujesz, że porównujesz po wyglądzie 40 letnią osobę do 20...

A Michelle Lombardo grająca Surfer Girl jest jak najbardziej spoko :)

prewitt

Jak Ci się podobała Madchen w Califirnication to zobacz ją 20 lat wcześniej w Twin Peaks. WOW

peeszet

popieram w 100 %

mariio18

O niebo ładniejsza od tej Lombardo. Najgorętsza ze wszystkich sezonów.

jack_27

nie zgodze się z tym że najladniejsza.. ale biust.. wow. fakt laska ma coś w sobie gorącego w owym serialu

kusicielka1

a ona ma raptem 20 lat... piersi po prostu kosmiczne, z gatunku super rzadkich xO

jack_27

Zapominacie o jednej postaci, najgorętszej ze wszystkich - Sue Collini ;) Rakieta seksu!

Trenerze

Dokładnie - Sue bije wszystkie:D
A na poważnie: pamiętacie Rosario, pomoc domową u byłej Ashby'ego? Też nie najgorsza, jak dla mnie.

Trenerze

Sue Collini always gets the weenie ;).
Jeśli chodzi o cudzołóstwo, to jak dla mnie najładniejsza zdecydowanie była Surfer Girl.
Natomiast ze wszystkich kobiet występujących w serialu - Natascha McElhone - bez zająknięcia, kobieta-ideał!

jack_27

popieram

ghost21

W którym sezonie w których odcinkach gra ta panna?

Sylar_Heroes

w czwartym

ghost21

a które odcinki?

Sylar_Heroes

1, 2, 6, 8 na pewno

peeszet

Słabiutka jest karlica.

użytkownik usunięty
peeszet

Niska dziewczyna ze wspaniałymi cyckami. Jeden z moich ideałów. Jeśli chodzi o urodę też jest bardzo dobrze IMHO :).

Zdecydowanie tak. Pamiętam scenę z Californication - nie miała się czego wstydzić ;-)

Max66

Krótko i na temat, cuuuudna :) Gra aktorska na + jak i wygląd na + :D Czego jeszcze chcieć? Gorąca laska z cudownymi piersiami :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones