Adewale Akinnuoye-Agbaje

Adewale Rotimi O.C.E. Akinnuoye Agbaje

7,2
13 312 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adewale Akinnuoye-Agbaje

Nie wiem jak ten aktor to robi ale jest niesamowity w tej roli w serialu OZ, totalny socjopata, bezwzględny, zero wyrzutów sumienia, gesty ruchy wszystko poprostu idealnie zagrane. Jedna z moich ulubionych postaci z tego serialu.

kari_5

Zgadzam się :D Koleś w tym serialu to mistrzostwo świata ;]

Kwic

totalnie sie zgadzam, w roli Adebisi wypada po prostu swietnie. i mimo, ze gra niezlego skurwysynka to jest jedna z moich ulubionych postaci w serialu (dzis zaczynam 3 serie i mam nadzieje, ze beecher wreszcie raz na dobre rozprawi sie z naziolem;)

hej_ka

Zgadzam się z Wami, On jest zajebisty w tej roli. Dopiero tera zwróciłem uwagę, że to Eko z Lost (tego gównianego serialu) to była moja jedyna choć trochę lubiona postać. A ta jego czapeczka jest zajebista, tak jak grzebień Poety, hah.

Szymonen

Zajebiście przerażający,czasami

marcepun

Simon Adebisi a potem Mr Eco,ze skrajności w skrajność

kari_5

moja ulubiona postać w całym serialu, najlepiej zagrał z całego serialu

kari_5

chyba najlepiej zagrana postać,zajebisty kapelusik ma :) ja najbardziej lubię said'a

kari_5

Adebisi to jeden z niewielu facetów, których nie wyrzuciłabym z łóżka:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
returner

Przykro mi, returner, że masz takie problemy. Mogę tylko współczuć.

titi

Nie mam. To nie ja piszczę na widok pierwszego lepszego wysokiego faceta jak idiotka :)

returner

Ani ja, ale skads musi brac sie to, co piszesz. Wnosze wiec, ze mierzysz wlasna miara, no bo jak inaczej?

titi

Każdy mierzy własną miarą. Na mnie nie robi wrażenia uroda kobiet,
bo kobieta musi pokazać swoją osobą znacznie więcej,
a ty masz kisiel w majtkach i rzucasz na pierwszego lepszego jak zdesperowana 16 latka :)

returner

No i widzisz, tak naprawdę chodziło mi o zupełnie inne problemy, a mianowicie o problem z czytaniem - nie napisałam nic, z czego można by wnioskować coś tak idiotycznego - oraz dość poważny problem z emocjami - względem kobiet na pewno, ale i względem siebie samego. Ale tak, jak powiedziałeś: każdy mierzy własną miarą. Proponuję zakończyć tę rozmowę, bo Twoje nadinterpretacje są nużące. Byłyby również obraźliwe, gdyby nie były śmieszne.

titi

Z całym szacunkiem, ale żadna osoba z wysokim poczuciem własnej wartości nie rzuca
żałosnego prymitywnego tekstu "Adebisi to jeden z niewielu facetów, których nie wyrzuciłabym z łóżka:)"
...obojętnie czy to kobieta czy mężczyzna :) Tylko naiwna osoba odczyta to inaczej.

returner

Nie jest łatwo być Tobą, co? Nie spinaj się tak. O prymitywizmie mogłyby raczej świadczyć próby oceny zupełnie nieznanych nam osób na podstawie ich pojedynczych wypowiedzi, więc... powstrzymam się.

titi

No tak, wiem, że ma ocena jest zbyt surowa, ale to jedno zdanie,
które wywołało dyskusję jest skrajnie próżne, puste, głupie,
a tych cech na równi nie lubię z prostactwem, tandetą.

returner

Surowa? W życiu nie przyszłoby mi to do głowy. Dużo mówiąca o autorze i tyle, nie trzeba być psychologiem.

titi

Zakładając twój punkt myślenia każdy widząc twe zdanie musiałby wziąć ciebie za
pustą desperatkę bez powodzenia. A to już skrajność.

returner

"or maybe you like suck dicks"

kari_5

Prze-mistrz, moja ulubiona postać obok Saida, ta jego śmieszna czapeczka i klapki, świetnie gra naprawdę, dotychczas widziałem w nim Mr. Eko, ale teraz to tylko Adebisi

kari_5

zajebisty!

kari_5

Adebisi nie jest aż taki socjopatyczny (Kenny gorszy). Pamiętam wątek jego zauroczenia Afryką i opiekę nad dziadkiem-szamanem, który go leczył z uzależnienia. Ogólnie, jest jednym z sympatyczniejszych więźniów. Żal mi go było, gdy dzieciobójczyni odrzuciła go z powodu rasy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones