Adrian Pasdar

Adrian Kayvan Pasdar

6,9
1 122 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adrian Pasdar

A czy ktoś pamięta genialny wręcz serial pt. "Profit", w którym to właśnie Adrian Pasdar wcielił się w tytułowego bohatera? Człowieka, który za dnia bez żadnych skrupułów wspina się na szczeblach kariery potężnej korporacji, niszcząc wszystkich, którzy są gotowi stanąć mu na drodze, a nocą sypia w kartonowym pudełku, nie radząc sobie z traumatycznymi przeżyciami z dzieciństwa? Genialny. Naprawdę wart polecenia.

mkskala

ja pamiętam - świetny serial! To stamtąd pamiętam najlepiej Pasdara.

mkskala

Ja też pamiętam ten serial. To w nim zwróciłam uwagę na A. Pasdara. Mam nadzieję że kiedyś będziemy mieć okazję zobaczyć powtórki w TV. Kiedy oglądałam ten serial byłam jeszcze małolatą i chciałabym go zobaczyć z punktu widzenia dorosłej osoby...

thalassa

Szkoda, że po tak fantastycznym początku teraz występuje w Heroes.

mkskala

Uwielbiałem ten serial. Mieliśmy w domu wówczas (gdy leciał serial na tvp 1 bodajże) tylko jeden telewizor, musiałem się z mamą wykłócać, żeby pozwalała mi oglądać! Pamiętam to nocowanie głównego bohatera w pudełku, pamiętam niektóre sceny, gra wybitna. Właściwie jak zacząłem zwracać uwagę na Herosów i przeczytałem, że Pasdar gra, to mi się Profit przypomniał z miejsca.
Mam sentyment do tego serialu.

melrose

Pamiętam jak był przesłuchiwany i żeby oszukać urządzenie wbijał sobie pinezki w bucie.

Super serial. Chętnie bym go znów obejrzał.

mkskala

j.w. ten serial wyprzedził swój czas, taki korporacyjny dexter, pinezki rządzą :)

mkskala

Mhm. Świetna rzecz. Dociskał w tym serialu po kątach jakąś pannę, zdaje się swoją macochę.

mkskala

Ja też pamiętam. Widac już jako dziecko byłam "spaczona" bo to jedno z moich najsilniejszych wspomnień;-) Tego pudełka i pinezek się nie zapomina. Można chyba zaryzykowac określenie: kultowy lub pionierski.

mkskala

Kurczę - ten serial, a właściwie rola Pasdara ciągle siedzi w mojej głowie - a widzę, że nie tylko w mojej. To musiał być genialny serial ( niewiele już pamiętam) , skoro ciągle go pamiętamy. Aktor zniknął gdzieś i zapomniałam jego nazwisko, ale ta twarz, oczy i sceny w pudle ciągle pamiętam, a teraz przez przypadek znalazłam go w obsadzie.... Super! Czy jest szansa gdzieś obejrzeć ten serial ? Szukał ktoś ? Bolszewik ma rację - ten serial wyprzedził swój czas....

kociamama

Znajdziesz go w Zatoce Piratów.

impactor

... nie wiem czy szukałam w odowiedniej "zatoce", ale tam gdzie znalazłam jest tylko wersja oryg - szukam polskiej. Impactor - bądź człowiekiem i podpowiedz coś starszej pani...

kociamama

Kliknij na moim nicku i napisz na maila znajdującego się na samym dole.

mkskala

Wspaniały serial. Ja na szczęście nagrywałem odcinki i mam na VHS podobnie jak serial NOWHERE MAN, trochę odcinków MILLENIUM i KAMELEON. Magnetowid też się zachował sprawny, więc może będzie jeszcze czas aby wrócić do tych seriali.

mkskala

Świetny serial i genialna rola Pasdara (i ten jego głos!). Szkoda, że nie wyszedł drugi sezon...

dorotagniedziejko1998

Wyszły za to dalsze odcinki, które nie były emitowane w telewizji.

impactor

Ale wszystkie 8 były na DVD, i je widziałam.

dorotagniedziejko1998

Super. Są jeszcze odcinki z komentarzem, oraz film dokumentalny o kręceniu filmu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones