Adriana Campos

6,7
15 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adriana Campos

Onet.pl podał, że zginęła w wypadku samochodowym w pobliżu Kolumbii. Samochód prowadził jej mąż Carlos Rincon. Samochód wpadł do wody. Nie wiadomo, czy doszło do nagłych uszkodzeń wielonarządowych, czy do utonięcia. Oboje osierocili to samo dziecko, bo mieli identycznego syna. W historii kina całkowicie anonimowa, jak zmarła na serce rok temu Sarah Goldberg. Tak niewiele po nas zostaje.

vermes

Nie miałam pojęcia, że umarła! Pierwszy raz widzę ją w roli Priscilli w "Odmienić Los"...a tu takie wieści...

vermes

Ja tez dopiero dowiedzialam sie o tym przypadkowo, pamietam ze kiedys czytalam o niej na onecie ale nie skojarzylam jej teraz w Odmienic los ze to ta sama aktorka...masakra jakie to przykre, mloda kobieta :(

Carolinex6x

po prostu SZOK, wróciłam teraz do 'Odmienić los' i szukam info na jej temat a tu taka wiadomość to życie jest takie "na chwilę" nie wiadomo co jutro aż mnie dreszcz przeszedł. niech spoczywa w pokoju, fajnie grała w Odmienić Los :((((((

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones