Adrianna Chlebicka

6,6
2 553 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adrianna Chlebicka

Nie lubię seriali tv, niezwykle rzadko zdarza mi się je oglądać. Muszę jednak przyznać, że Adrianna przykuwa uwagę, wygląda uroczo, strasznie podobają mi się jej oczy. Bardzo ciekawa dziewczyna, z potencjałem nie tylko w sferze zewnętrznej prezencji. Mam nadzieję, że dane jej będzie wybić się wyżej niż epizody w serialu tv. Gorąco jej tego życzę.

użytkownik usunięty
FanFilmu

No, bardzo ładna jest, http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=26873 .Ale to jedyna jej zaleta.

Bardzo ładna fakt, ale talentu aktorskiego nie ma za grosz, ewentualnie przynajmniej narazie skrzętnie go ukrywa :p Podobnie ma się sprawa z Klaudią Halejcio czy chociażby z Olą Hamkało, choć ta wykazuje już chyba odrobinę większy potencjał niż tamte dwie

dziubek1991

Szczerze mówiąc, nie widziałam jej nigdzie i nie znałam dotychczas - znalazłam ją w "bazie". Ucieszyłam się bardzo, bo w showbizniesie brakuje mi moich imienniczek;))) Odnoszę wrażenie, że mało jest Adriann w ogóle.... A szkoda;(((

VickiAdja

Szkoda Adrianna piękne imię .

aga553

Dziękuję;) Bardzo mi miło;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones