Agata Buzek

Agata Bronisława Buzek

6,9
9 624 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agata Buzek

Uważam, że Agata znakomicie zagrała w Rewersie rolę szarej myszki Sabiny. To jedyna w Polsce aktorka tego pokolenia, która w tak wspaniały sposób potrafi wykorzystać potencjał, który w niej tkwi. Co prawda na początku mnie irytowała, jeszcze jako Klara w Zemście, później zaintrygowała rolą Julii w serialu Teraz albo nigdy!, Aby dokończyć grę moimi emocjami - swoją grą aktorską na planie Rewersu. Żadna z cukierkowych lalek, które nazywane są w Polsce "aktorkami" (mówię tu np o M. Żmudzie - Trzebiatowskiej), z tą rolą by sobie nie poradziła.

annashkrk

A ja uwazam, ze mocno przegiela. Do tej roli pasowala ze wzgledu na urode, a raczej jej brak, grala bardzo nierowno, albo trzesla sie za bardzo, albo zapominala o kompleksach jakie miala bohaterka, za to Janda, za ktora nie przepadam, zagrala w tym filmie rewelacyjnie, ze nie wspomne p.Polony.

annashkrk

Zgadzam się... świetna kreacja filmie "Rewers" wraz z Marcinem Dorocińskim. Sam film mocno przereklamowany, jednakże postać Sabiny zagrana perfekcyjnie.

annashkrk

Też się z Tobą zgadzam w tej kwestii i to w 100 procentach,obejrzałam właśnie Rewers.Agata była po prostu świetna w roli Sabiny,w pełni zasługuje na nagrodę jaką otrzymała.Ta aktorka po prostu ewauluje i ma w sobie to coś czym ujmuje widza.Nie rozumiem ludzi którzy mówią,że jest ona brzydka.Według mnie nie jest wręcz oryginalnej urody,a do tego myślę,że stanie się jedną z moich polskich aktorek młodego pokolenia.

annashkrk

Zgadzam się - zagrała rewelacyjnie!
Janda też wreszcie zagrała po ludzku-bez tej swojej denerwującej maniery.
A Dorociński? Ja mu za parę lat wróżę, że ze względu na "całokształt" i typ urody będą z niego kpić jak z Roba Lowe w reklamie Orange - rzut stringami w twarz:)))

ogonktorymachapsem

Mi także rola Buzek w Rewersie bardzo się podobała. Ktoś napisał, że tą rolą " przegięła " , " nie równo sie trzęsła, zapominała o kompleksach " ale moim zdaniem chodziło właśnie o to, żeby tą postać przerysować. Film jest taka czarną komedią i o to w tym chodziło, żeby ta rola nie była całkiem serio i ten film:) Uważam, że sie udało:) I rolą w Teraz albo nigdy mnie Buzek zaintrygowała:) Żałowałem, że potem jej bohaterka zniknęła. Przez co serial stracił. Co do jej urody, jest bardzo charakterystyczna, a aktor/ka taki powinien być:) Zapadać w pamięć przez swój wygląd jak i talent:) A Buzek ma jedno i drugie:) Udowodniła że ma talent nagrodą, która otrzymała w Gdyni za role w Rewersie:) To juz mówi samo za siebie. Chyba ktoś pokroju Cichopek czy Mroczków ( nie obrażając ich ) nie otrzymałby tej nagrody.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones