Agata Buzek

Agata Bronisława Buzek

6,9
9 606 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agata Buzek

w tym kraju. Cudowna figura i rewelacyjne kości policzkowe.

Bardzo ładna laseczka :)))

Vena_Poetica

zgadzam się z Tobą w stu procentach. najeżdżają na nią, a przecież ona ma bardzo ciekawą urodę!

aguu_apple

Z urody może nie jest powalająca, ale gra świetnie i znów nie wyglada najgorzej.. ładna jest. Ciekawe jak wyglądają Ci to piszą, że wygląda jak ufo, a średnia na filmweb pewnie zależy od beznadziejnych ocen dzieci, które oceniają po wyglądzie...
Pozdrawiam

Vena_Poetica

ja także się zgadzam... nie ma tak pospolitej urody jak inne ...

Vena_Poetica

a mi z kolei jej wygląd zupełnie się nie podoba.
zawsze wydaje mi się zła i przypomina rybę.
a co do jej gry nie mam zarzutów.

Repulsion

Ja jednak mam gust kompletnie inny, Agata Buzek przypomina trola, a to głównie z powodu jej chudosci, bo w sumie samych rysów twarzy nie ma takich brzydkich. Oczy ma bardzo ładne, przykuwają uwagę. Ale przede wszystkim dobrze gra, czego nie można powiedziec o reszcie ładnych aktorek z "Teraz albo nigdy".

Vena_Poetica

Ludzie jesteście ślepi albo chorzy !!!!!!!!!!!!!

Johnson_3

Bardzo mi się podobała w "Kochaj i rób co chcesz". Bez zarzutu zagrała w "Glinie". Przygotowaniu aktorskiemu chyba nic zarzucić nie można. Myślę, że wiele szkody przyniosła Jej rola Klary w "Zemście". Mimo walorów Jej uroda nie jest typowa dla amantki; w dodatku można było odnieść wrażenie, że obsada jest ukłonem w kierunku Jej ojca, ówczesnego premiera.

Johnson_3

Dziwne sa kanony piekna w XXI wieku, skoro szczurzyce Buzkowa uznaje sie za piekna aktorke.

Kijem przez szmate z 10 metrow bym jej nie dotknal. Po nocach, w koszmarach, snia mi sie te obrzydliwe sceny z nia z serialu "Wiedzmin"...

Vena_Poetica

Cóż, nie wiem czemu, ale zawsze gdy ją widzę przypomina mi się wiedźma z "Robin Hood: Faceci w rajtuzach"...

Vena_Poetica

zalosna prowokacja... jej by nawet slepy nie tknął

shamar

Osobiście nie podoba mi się uroda Pani Agaty. Moim zdaniem jest za chuda co powoduje ,że jest mało kobieca. Wyraz twarzy jest surowy i chłodny.

Vena_Poetica

Eteryczne piękno w najczystszej postaci. Agata Buzek jest cudowna. Nie mogę oderwać od niej wzroku. Zjawiskowa kobieta. Nie wiem, czy to trafne porównanie, ale Buzek ma w sobie coś z Tildy Swinton. Bardzo podobny rodzaj urody. Obie są niezwykłe.

karatetyka

trafiles w samo sedno ... sorry , sedes ...

karatetyka

Moim zdaniem Agata jest o wiele, wiele ładniejsza od Tildy. Typ urody dość podobny, ale Tildę to szpeci, a Agatę zdobi.

Vena_Poetica

tak, tak, dokładnie! najpiękniejsza aktorka!

majeutyka

mnie ta kobieta przeraża, jak krzyżówka golluma z obcym... zauważyłam że mężczyznom się w ogole nie podoba...

magdalejna_t

"zauważyłam że mężczyznom się w ogole nie podoba..."
coz za wnikliwe obserwacje

Vena_Poetica

przesadzacie. ma bardzo ciekawą urodę, nie jest to klasyczne piękno, ale ma to coś, błysk w oku, miły uśmiech. a nie pełno botoksu i sylikonu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones