Agata Buzek

Agata Bronisława Buzek

6,9
9 622 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agata Buzek

Naprawde nie wiem jak mozna powiedziec o tej kobiecie piekna...

+ dwie kwestie....
1. nie zazdroszcze jej (jestem plci meskiej, nie mam czego)
2. nie wiem jak gra w filmach (nieistotne)

Mad_X

A co to ma do rzeczy? Czy Jej wygląd jest istotny? Aktorzy muszą być charakterystyczni, Ona swoją grą i urodą taka właśnie jest. I czasem spójrzcie w lustro, a nie oceniacie innych.

Vincent_Malloy

Tak tylko, że ja specjalnie napisałem iż nieistotne jaką jest aktorką.... chodzi mi o to ze ludzie są ślepi mówiąc iż jest piękna. Bo nie jest.

Mad_X

cóż, każdy ma inny gust - jednym się podoba, innym nie; ale nie wypowiadaj się jakbyś był wyrocznią w sprawie piękna.
dla mnie AB jest przepiękną kobietą i wspaniałą aktorką - jedną z najlepszych polskich aktorek młodego pokolenia.

użytkownik usunięty
Mad_X

Jakie to szczęście że są na filmwebie ludzie, którzy odkryli niemalże platonowską Ideę
Piękna i dają sobie prawo do oceniania, co jest ładne, a co nie! Radość rozpiera me
serce!



Też nie sądzę, że Buzek jest szczególnie urodziwa, ale nie widzę powodu, dla którego
primo trzeba o tym pisać na forum, secundo - narzucać swe zdanie innym. Swoją drogą
sądzę, że ludzie którzy twierdzą że Buzek jest piękna ślepi siłą rzeczy nie mogą być, bo
zmysł wzroku jest raczej niezbędny do takiego osądu.

Suma summarum, de gustibus non est disputantum.

Clava curva piae vinco. Quidquid latine dictum sit altum videtur.

użytkownik usunięty
Kalafiores

Veritas.

Mad_X

Agata jest po prostu piękną i niezwykle uroczą kobietą. kropka. ze świecą takich szukać

greg_00

Dokładnie, ze świecą. Bo takie poczwary ukrywają się zazwyczaj w mroku.

Kalafiores

k***a człowieku omal nie zadławiłem się piwem:D Najlepszy tekst roku, gratuluję:D

greg_00

Piękna hehehe Polska Julia Roberts hehee fuj

Mad_X

też nie wiem jak ktoś może twierdzić,że ona jest ładna.są pewne kanony urody które po prostu się nie zmieniają i każdy je dostrzega i czasem po prostu uważam,że niektórzy mają wypaczone poczucie piękna.myślę,że pan podzielił się z nami swoimi przemyśleniami gdyż miał dosyć poczucia tego,że jest osamotniony w swoim osądzie.rozumiem go ale nie popieram,że napisał to na filmwebie-miejscu w którym powinno się rozmawiać na temat ,talentu aktora chociaż już gorsze rzeczy można było tutaj przeczytać.a poza tym myślę,że pani agata jest fajną babka i ma dystans do siebie :)

Mad_X

Zaśmiecacie forum pisząc i jej urodzie. Komu to potrzebne. W jakim celu piszesz?

5IN

Właśnie! Lepiej zapiszcie się na prenumeratę Cosmo i CKM, bo tutaj mówimy o aktorstwie i filmach, nie będziemy tutaj omawiać kto się komu podoba! Posrało wam się forum chyba... A Buzek ma moim zdaniem interesujące oczy.

Redrum

Za to Marcinkiewicz ma interesujące usta, a Oleksy grzywę.

Prenumeratę CKM-u już miałem i jako nieprzeciętny znawca kobiecych
kształtów stwierdzam iż pani B. jest pasztetem nie z tej Ziemi. Że niby
liczy się gra? OK, tylko kto mi zwróci moje poprzednie piękne wyobrażenie
Klary z "Zemsty" przed obejrzeniem filmu Wajdy?

Kalafiores

I wszystko ... jest brzydka i tyle :)

Mad_X

A kto powiedział, że wszystkie aktorki mają być piękne? Przynajmniej gra z charakterem.

aftersun

Piękna? No dobrze, jest dobrą aktorką, ale popatrzcie na jej twarz, kościste zapadnięte policzki. Podoba się pewnie kobietom, bo w dzisiejszych czasach do tego właśnie dążą, do skrajnej anoreksji. No ale każdy ma swoje zdanie

chudziak

Nie mam pojęcia dlaczego w ogóle takie tematy powstają...?

Kto powiedział, że aktor/aktorka muszą być piękni? Jakby tylko piękni występowali to byłoby to zakłamanie rzeczywistości! Tym bardziej dziwi mnie fakt, że niektórzy oceniają ją tylko i wyłącznie za to jak wygląda... paranoja!

A co do samej urody (niechętnie się wypowiadając) to uważam, iż jest ona przeciętna i bardzo dobrze, że taka jest, bo taka jest większość ludzi!
Pasztetem nazwać ją nie można, ponieważ jest szczupła :)

kozbi7

a ja mam pojecie dlaczego takie tematy powstaja, ktos tu sie naczytal za duzo "faktu" i zaczyna juz myslec takimi kategoriami...ale widac ze to ma wielu czytelnikow skoro to jest Hot i odpowiadamy na tego typu debilizmy...proponuje temu czlowiekowi pokazac sie publicznie i dac nam szanse na "komplementy" w jego kierunku skoro to takie istotnie w ocenie innych to pewnie we wlasnej ocenie jeszcze bardziej nieprawdaz?

użytkownik usunięty
kozbi7

No właśnie, brzydka sratatata. Ok wygląda jak mysz, ale potrafi grać, a to przecież jedyna podstawa do oceny na portalu filmowym, nie?

Mad_X

A ty jakas wyrocznia jestes? o gustach sie nie dyskutuje. to, ze ty mowisz, ze nie jest piekna to nie znaczy, ze tak jest malolacie. kiedys to zrozumiesz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones