Agata Buzek

Agata Bronisława Buzek

6,9
9 624 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agata Buzek

W jaki sposób jedna z najlepszych polskich aktorek może mieć średnią niższą niż Kożuchowska? Nie pojmuję tego.

Goku

To proste. Zagłosowało sporo ludzi, dla których różnica między urodą, a umiejętnościami aktorskimi jest zbyt trudna do zrozumienia.

Goku

Tak to już jest w tym kraju, na zachodzie uważana za jedną z najbardziej utalentowanych aktorek na świecie, a na własnym podwórku niedoceniona.

Goku

A ja będąc szczera, powiem, że mnie jej gra nie przekonuje...wydaje mi się sztuczna i chwilami po prostu nieprzekonująca...oczywiście to tylko moja subiektywna opinia i nie chcę tym wzbudzić kontrowersji.i to nie idzie o jej wygląd-szczerze powiem, że może się ludziom nie podobać nie tylko z powodu urody-to nie o to chodzi-nie każdy patrzy tylko na to...nie przesadzajmy...Julia Roberts ma baaardzo wysoką ocenę a nie powiedziałabym, że jest oszałamiająco piękna i powiem, że dla mnie jest znacznie lepszą aktorką niż Buzek.chociaż może użyłam złego porównania...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones