Agata Buzek

Agata Bronisława Buzek

6,9
9 624 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agata Buzek

Za rolę Pavetty w "Wiedźminie" i Sabiny w "Rewersie" należą jej się oceny absolutnie najwyższe i dystansujące konkurencję. Szkoda, że oba filmy nie należą do arcydzieł i di klasyki polskiego kina chyba nie przejdą.

elea78

W Rewersie zagrała brawurowo dawno już w polskiej produkcji nie widziałem tak prawdziwej kobiecej roli pierwszoplanowej. Sabina z Rewersu to kwintesencja całego filmu , ta postać jest niemal namacalna, naturalna, pełna emocji bez odrobiny sztuczność. Mam nadzieje, że Buzek jeszcze nie raz pokarze na co ją stać.

elea78

zgadzam się :) jest świetną aktorką i jedną z najlepszych w tym kraju, a do tego nie lansuje się żałośnie jak te wszystkie aktoreczki serialowe i próbuje grać za granicą... tylko mogła by poszaleć trochę z ubiorem :) na razie jest taka mamusiowata ... :P

użytkownik usunięty
elea78

Fakt - ta dziewczyna jest świetną aktorką. Jedną z niewielu wśród tzw. młodego pokolenia, która szanuje zawód artysty, nie sprzedaje swojej sztuki w każdej chałturze, a publicznie zabierając głos np. w wywiadzie, mówi z sensem. No i jest niezaprzeczalnie inteligentna, co również zdarza się ostatnio coraz rzadziej - głupich, acz ślicznych panienek mamy na ekranach, szczególnie telewizorni, przerażające mrowie!

Jej rola w REWERSIE rewelacyjna, faktycznie.

elea78

Brrr w Wiedźminie tylko smok zagrał dobrze

Van_Dort

niee, Agata zagrała Pavettę bardzo dobrze i pasowała do tej roli :) Geralt, Jaskier, Yenna, Calanthe i Jeż też byli spoko...

Van_Dort

Uśmiałam się - dzięki!

użytkownik usunięty
elea78

Proszę cię... napisz jeszcze, że najładniejsza.

elea78

Faktycznie jest bardzo dobrą aktorką, ale nie wydaje mi się, żeby potrafiła zagrać "blondynkę". Ma za mądre oczy...

elea78

Mam do niej słabość ;)

No i nogi ma świetne :)

andre_

ps (bo edit znów nie działa):

Włosy również są jej atutem, oraz lekko skośne oczy.

Fotka z bardzo dobrze dobraną fryzurą:

http://kobieta.interia.pl/archiwum/news-agata-buzek-juz-po-slubie,nId,398986

elea78

oczywiście, że jest wspaniałą aktorką, ale miała pecha, że urodziła się, jako córka znanego tatusia, a w naszym kraju takich rzeczy się nie wybacza.

antygrafik

święta racja..i dobrze ktoś napisał, że nie mogłaby zagrać idiotki, mimo, iż blondyna-ma zbyt inteligentny wyraz twarzy-i dużo uroku, nie jakaś super piękność, ale rzeczywiście trzeba ją zobaczyć w kilku rolach-to działa na jej korzyść. Zdjęcie trafione, ładnie wygląda.

antygrafik

Nie pecha, tylko szczescie. Prawda jest taka, ze gdyby nie tatus nie dostałaby żadnej roli. Przejrzyj na oczy to Polska - aktorów wielu a ról mało.

elea78

ok, Rewers faktycznie swietny, jej rola równiez ale Wiedźmin? co ona tam grala? darła sie podczas uczty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones