Agata Buzek

Agata Bronisława Buzek

6,9
9 622 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agata Buzek

Uroda urodą!!Ale zostala aktorką dzieki tatusiowi.Wiele mlodych talentow nie ma szans na szkole aktorską ona sie dostala.A wiele innych osob zdolnych nie ma szans na to!!

psychoboy25

przeciez do szkoly aktorskiej dostala sie zanim jej ojciec zostal premierem

garvey

I dodam jeszcze że nic w polityce tatuś nie znaczy od 8-9 lat bodajże a jakoś role nadal dostaje. Talentu oceniać nie będę bo średnio znam.

HEATH

Muszę przyznać, że tzw. nazwisko działa na jej niekorzyść, bo ludzie zaraz kojarzą sobie to z protekcją, ułatwioną drogą do kariery, znajomościami itd. Sama początkowo odnosiłam się do Buzek z rezerwą, ale postanowiłam obiektywnie spojrzeć na jej role i rozczarowałam się pozytywnie.
Uważam ją za jedną z najzdolniejszych polskich aktorek młodego pokolenia i obecnie jej powiązania rodzinne są mi obojętne. Liczy się talent, Agata go ma.

A drogę do aktorstwa rozpoczęła przed tym jak jej ojciec został premierem, tak jak napisano wyżej. Umówmy się, gdyby nie zdolności prędko zostałaby zdemaskowana jako beztalencie i druga Weronika Rosati :>

psychoboy25

totalna bzdura. na wybiegach zagranicznych też robiła karierę i nikt mi nie wmówi, że agencje podpisywały z nią umowy ze względu na tatusia polityka.

ma to coś. i to się liczy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones