Agata Buzek

Agata Bronisława Buzek

6,9
9 594 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agata Buzek

nie wiem co za płytcy ludzie wystawiają jej niską ocenę, bo nie podoba im się typ urody Buzek.

Marta Żmuda-Trzebiatowska (koleżanka z "Teraz albo nigdy") ma 7,45 a aktorka sztuczna, nienaturalna, niewyrażająca uczuć. Ale bardzo ładna- i stąd wysoka średnia.

Buzek nie jest typową pięknością, ale
ma bardzo fajną oryginalną urodę + (najważniejsze) niebanalne zdolności aktorskie = ocena u mnie co najmniej 8.

użytkownik usunięty
lubudubu

No cóż, niestety, niektórzy nie odróżniają zawodu aktorki od zawodu modelki. Pierwsza musi grać, druga ładnie wyglądać. Są role wymagające pięknego i atrakcyjnego wyglądu, ale są też takie, które wręcz przeciwnie, wymagają szeroko rozumianej brzydoty. Należałoby to ludziom wbić do głów młotem pneumatycznym. Potrzebni są aktorzy o predyspozycjach do różnych ról,nie tylko bohaterów pięknych i seksownych.

Widziałam Agatę w "Zemście" i była całkiem dobra. Podobało mi się jeszcze bardziej, jak zagrała w "Rewersie" - jej postać to niepozorna, delikatna i wrażliwa szara myszka. Agata ze swoim nietypowym wyglądem bardzo pasuje do roli nadwrażliwej myszy. Gdyby tę rolę dostała jakaś seksbomba, to cały film by stracił połowę wartości. Tu była potrzebna kobieta raczej mało atrakcyjna, ale bardzo delikatna, wręcz za bardzo. Tak samo byłoby bez sensu, gdyby do roli Catherine Trammmell wybrali Roseanne Barr.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones