Agata Buzek

Agata Bronisława Buzek

6,9
9 572 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agata Buzek

wypełnia lukę między tymi wszystkimi miałkimi aktorkami wyglądającymi i grającymi tak samo.

piękna- to pojęcie względne, akurat Pani Buzek na pewno piękna nie jest, co najwyżej przeciętna,

oryginalna? na jakiej podstawie?

dobrze gra- zgadza się, jako aktorka można by rzec że sprawdza się w 70%

ma klasę- ni znasz jej jak sądzę osobiście, więc nie pisz że ma klasę, bo to mogą ocenić ludzie znający ją prywatnie.

Szmminka

Skoro piękna to pojęcie względne, to dlaczego kategorycznie stwierdzasz, że jest co najwyżej przeciętna? Może warto dodać czasem "moim zdaniem"? I jak można wyliczyć, ze ktoś sprawdza sie w aktorstwie w 70% ? ;P Bardzo ciekawe.

Hevpan

no chyba normalne że jak pisze coś t jest to moje zdanie, krowie kaa na ławe???

Szmminka

Nie, wcale nie takie normalne, skoro używa się sformułowania "na pewno". Ale cóż, nie każdy dostrzega takie subtelności. Może tylko krowy tak mają. Miłego dnia i więcej życzliwości do świata i ludzi życzę.

użytkownik usunięty
Hevpan

Co do Agaty Buzek: lubię ją jako aktorkę. W 'Zemście' bardzo mi się podobała, a Klara to raczej rola niezbyt do "nagrania się". Niezbyt mi się podoba Agata w teledysku Piaska, jest tam dziwnie oszpecona i wygląda jak transwestyta. Jeżeli chodzi o urodę Agaty, kwestia względna. Nie przepadam za anorektyczną sylwetką, ale cenię każdą oryginalną twarz. Chętnie zobaczę "Rewers" zeby sie przekonać jak jej pójdzie w roli myszki.

Szmminka

Dla Ciebie widać nie jest to normalne skoro osoba, która założyła napisała, co sama myśli o aktorce, a Ty bezczelnie chciałaś zripostować. Ona miała dodać "moim zdaniem", a Ty nie?

Jeśli chodzi o aktorstwo, to szału nie ma, ponad przeciętną na pewno się nie wybija. W "Zemście" zagrała całkiem całkiem, ale już np. w "Twierdzy Szyfrów" słabo. Jeśli chodzi o urodę, to moim zdaniem jest niestety jedną z najmniej urodziwych aktorek w historii polskiej kinematografii...

...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones