Agata Buzek

Agata Bronisława Buzek

6,9
9 624 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agata Buzek

cóż - ta aktorka jest też bardzo charakterystyczna - w szczególności jej uroda...jest przeokropnie szpetna, co potwierdziło juz kilka osób - ale to chyba dodaje jej inności i zapewnia role

Beta

Role
To jej zapewnia ojciec. On by już chyba wniósł więcej piekna do roli Klary niż Buzkówna. Aktorsko wypadli by pewnie tak samo czyli na poziomie umiejętności jakie wykazał nasz były premier w rządzeniu państwem. Gdybym mógł to bym jeje wystawił jeszcze pięc 1.

mash

ach, juz sama nie wiem
przecież zapotrzebowanie na czarownice tez jest - a podobno za zachodzie karierę zrobiła sama...a tak po prawdzie to chyba ojciec mógłby jej teraz zaszkodzic a nie pomóc...no nie?

Beta

Hehehe
Co prawda to prawda dziś lepiej z nazwiskiem Buzek nie wychodzić na ulice, ale nie wierze żeby ten Tyranozaur zrobił karierę (jako modelka buahahah:) bez pomocy tatusia. Tu czy w Timbuktu nikt by jej nie zatrudnił nawet to zbierania truskawek na lato.

mash

w zasadzie
to karierę ona zrobiła poza granicami naszego kraju...a u nas zagrała tylko w kilku filmach no i była jako modelak oststnoiw jakimś brukowcu....oczywiście stroje były równie "egzotyczne" jak i ona sama

Beta

Boże ona jest tak okropnie brzydka i niezgrabna, a wystawia się ją w rolach jakiś super lasek to chore.

Dr__Itlan_666

Ludzie co się czepiacie!!! Nie jej wina, że się urodziła córką polityka. A ona jest przeciez sliczna. Naprawde piekna i naprawdę nie wiem o co wam chodzi

Lola

,,ona jest przeciez sliczna. Naprawde piekna i naprawdę nie wiem o co wam chodzi"

hahahaha...Nie wiem jak trzeba wyglądać i jaki trzeba mieć gust żeby napisać costakiego ! :)

D23

Dla mnie jej uroda to cos pomiedzy Smeagolem a Zgredkiem z Harrego :)

Lola

ty.... boruta....... wszystko z tobą ok ???? Piękna powiadasz ??? hahahah

Lola

ty.... boruta....... wszystko z tobą ok ???? Piękna powiadasz ??? hahahah

Beta

jakona może się podobać, to najwiekszy paszczur jakiego widziałam.można się jej przestraszyć i tutaj mówiuę powaznie. jk była ostatnio w Europie da się lubić to musialam przełączyć na inny kanał. nie można na nią patrzec :/

Divian

,,ale nie wierze żeby ten Tyranozaur..."

To w czwartej części ,,Parku Juraiskiego" będzie można ją zobaczyć w roli jakiegoś drapieżnego , prehistorycznego jaszczura ?

D23

gdybym miał możliwość realizacji "Wesela" Wyspiańskiego to Agata Buzek miałaby zapewnioną rolę chochoła (wyobraźcie ją sobie w chocholim tańcu).

najbrzydsza dziewczyna (?) polskiego kina III RP, która do filmu dostała się tylko dzięki protekcji ojca. zero talentu, moja ocena- 1.

Beta

Banda zazdrosnych pedałów, która musi sie dowartosciowywac przez wymyslnie jakiejs lasce, ktora jest ladna i w dodatku jej sie udalo. Dobra pojechaliscie juz lasce wystarczajaco, czego jeszcze chcecie? Żeby skoczyła z mostu? Ludzie pogódzcie się z tym, że matka natura was tak nie obdarzyla i zyjcie dalej bez znecania sie nad niczego winnymi ludzmi.

Lola

I jeszcze jedno: nie jestem tajna agentka pracujaca dla buzka, aby bronic reputacji jego i jego rodziny. Pisze z gory bo po tym co pisaliscie smiem przypuszczac ze wasze madre glowki moglyby wymyslic takie bzdury. Pozdrawiam

Lola

Więc jesteś kobietą........... ufff......... to przynajmniej wyjaśnia tą twoją chorą dewiacje związaną z urodą panny B. :-)

Lola

Ja przynajmniej oceniam ludzi ktorych widziałem. Jeśli uważasz, że ona jest ładna.....Twoja sprawa, tylko daj ludziom spokojnie wyrazić swoje zdanie. Ja uwazam, ze do filmu ani talentem ani uroda sie nie dostała.

mike_3

Niestety przyznać muszę, iż panna Agatka na modelkę się nadaje. Ważac 35 kilo w dzisiejszych czasach jest ideałem piekna dla projektantów i takich tam.
Aktorka z niej marniutka.
A propos - Balchledzie-Curus starszy też załatwił ?
Pozdrawiam :)

Lola

,,ktora jest ladna"

Dowcip miesiąca...

D23

Dla mnie przynajmniej Bachleda to ładna laska. A aktorsko myślę, że jest o wiele lepsza niż Buzek

Lola

,,czego jeszcze chcecie? Żeby skoczyła z mostu?"

Nie ! Wystarczy , że zmieni prace , jest tyle pięknych i ciekawych zawodów a ona uwzięła się akurat na robienie kariery aktorki i straszenie ludzi swą osobą...

Lola

ebe karol 777 nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawe... ale... masz kota na awatarze... tejkyt ize.

Beta

Role to zapewnia jej sława po ojczulku a szpetna jest przeokropnie... ja nie wiem jak cos takiego powstalo w ogole... przeciez nic tylko pawia puscic...!!! ona jest straszna czasem jak mam koszmar to sni mi si epo nocach;d

Beta

Myślę ze eb caro 666 przesadziła z tymi zazdrosnymi pedałami,nikt jej nie obraził tylko każdy mówił o pannie Buzek która faktycznie urode ma bardzo specyficzna,a aktorstwa żadnego.Prostym przykładem jest jej gra w "Zemście"w rez Andrzeja Wajdy.Tekstu można nauczyć papugi,ale czy bedzie Greta Garbo ??.Watpie. Pozdro :)

neron

A propos jednego z kometarzy, gdzie była mowa o Bachledzie-Curus... Przez chwile wyobraziłam sobie pannę Buzek w roli Zosi w "Panu Tadeuszu" - uosobienie piękna hehehe:D a tak wgole, jeśli chodzi o moje skromne zdanie dotyczące jej urody, to Buzkówna autentycznie przypomina mi UFO. Jakby pomalowała twarz na zielono i włozyłaby czarne okulary, to wypisz, wymaluj stwór z innej planety... Może pewnego pięknego dnia wybiore sie do kina na film Stevena Spielberga pt. "Polish Alien" z A. Buzek w roli tytułowej :P Pozdrawiam!

_Klaus_

Kurde no ja też nie wiem skąd ona się wzięła. Heh. Poziom aktorski poniżej zera a uroda?... O jakiej urodzie my mówimy. Przytocze tu wypowiedź Chrisa który napisał że panna B. to coś pomiędzy Smeagolem i Zgredkiem. Otóż ja się nie zgadzam. To zdanie to jest obrazą Zgredka i Smeagola... :). Pozdrawiam wszystkich.

Beta

zgadzam sie z Waszymi opiniami drodzy filmwebowcy:))))))))))))))))) coz, moze ma piękne wnętrze???

Beta

a tutaj mam jedno z nielicznych zdjęc, na którym Agata jest ładna
http://i.aeri.pl/p/10/10876/m.jpg

Sowa_14

chciałeś powiedzieć przeciętna.
w jej wypadku to już coś.............. ;)

chrismoltisanti

nie chciałeś, tylko chciałam. i chciałam powiedzieć, ze na tym zdjęciu jest ładna! :)

Beta

bez wątpienia jedna z najbrzydszych polskich aktorek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones