Agata Kulesza

7,2
70 387 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agata Kulesza

i co z tego? gra na bardzo dobrym poziomie i jak sama mówi nie może się naciągać bo twarz aktorki musi być ruchoma, a niewiele jest dzisiaj aktorów stawiających na ten "szczegół"

Valtara

A jak grała Różę to nie patrzyli, że jest brzydka, i też gwałcili.

qqryqu

Bo jak jest chuć to sie nie patrzy tylko gwałci.

Valtara

A mi się ona podoba. Ma takie ciepło i skromność bijąca z tej jej twarzy. Byłem dzisiaj na spotkaniu z nią. Ciepła,dowcipna, skromna i inteligenta kobieta ;-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
cyberborys

Nie jest jakaś sssexy oh ah ale ma coś w sobie. Ale to nawet jeszcze lepiej bo wśród najbardziej cenionych polskich aktorów nie ma takich osób a w każdym razie w dzisiejszych czasach. Zdaniem niektórych Cielecka,Ostaszewska,Więckiewicz,Linda,Dorociński czy młody Stuhr są uważani za ładnych ale też daleko im z twarzy do klasycznych przedstawicieli piękna. A przede wszystkim jest świetną aktorką i liczę że zrobi kiedyś za granicą karierę. Gdyby urodziła się parę lat wcześniej to Janda czy Komorowska miałyby mocną rywalkę ;-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Valtara

Nidy nie gustowałem w kobietch typu "barbie". Według mnie Pani Agata, to za przeproszeniem, niezła skóra ;)

użytkownik usunięty
Brehen

Ja również. Pani Agata ma coś w sobie.

Brehen

Też tak uważam

Valtara

Jest jedna z wybitnniejszych polskich aktorek. Wcale nie uwazam ze jest brzydka.

Valtara

jest świetną aktorka. nawet w słabych produkcjach to widać, a nie irytuje. Może też dlatego, że nie gwiazdorzy, jak Streep. Wie kiedy może pokazać indywidualność. Tak zrobiła np w Róży i Idzie. A o jej urodzie mogę powiedzieć, że jest surowa. Ktoś powiedział, że jak się nie uśmiechnie, to wyglądała jakby cierpiała. Nie mówię, że to źle, po prostu nie pasują do niej nieskomplikowane puste role.

Valtara

Ona jest taka brzydka ,ze kiwa palcem a ja juz lece.

Valtara

Też miałem wątpliwości, co do jej urody, choć jak mówi klasyk de gustibus non est disputanbum ;-)
Widziałem ją niedawno w 2 pierwszych rolach - Zośki w "Poznań 56' i "Człowiek z...", i muszę przyznać, że we wczesnej młodości była piękną(nie w moim typie i nie było to klasyczne piękno, jednak piękną) kobietą ;-)
Piękno to także osobowość, której brakuje wielu nowoczesnym pięknościom, dlatego Amber Heard czy Megan Fox nigdy nie osiągną poziomu Bellucci, Zeta Johnes, Grace Kelly i wielu innych pięknych kobiet ;-)
Pani Agacie lata odebrały delikatną urodę i za bardzo wyostrzyły pewne rysy, dlatego nie wygląda nadzwyczaj atrakcyjnie, jednak nadal ma w sobie to coś.

Jakub_Mroz

Wśród najbardziej cenionych POLSKICH aktorek/aktorów nigdy nie było prawie klasycznych piękności...
Może były wyjątki jak Andrzej Łapicki, Barbara Brylska itp ale zawszę miały to coś ;-) a to coś jest ważniejsze ZAWSZE ;-)

Jakub_Mroz

Jakie kur.. lata jest jeszcze mloda a wyglada jak podstarzala kobieta ale jak lubi sie narabac to ma za swoje ze wyglada tak staro.

Valtara

No alkohol i prochy robia swoje dlatego tak staro wyglada.Strasznie zaniedbana kobieta wyglada na 12 lat starsza niz jest.

karpiok23

jakie prochy? jaki alkochol? Kulesza po prostu pali i to powoduje, że wygląda starzej

karpiok23

sama przyznaje, że jak byłaby gładka to nie zagrałaby róży (według niej najważniejszej roli w życiu)

Valtara

Z której strony jest brzydka, bo ja nie widzę?

LisVitalis

Z której strony jest brzydka? Bo ja nie widzę niczego, co mogłoby o tym świadczyć. Chyba ze wszystkich po czterdziestce nazywamy brzydkimi...

Valtara

Kto mówi że jest brzydka? Zmień towarzystwo.

bn69

artykuł kiedyś czytałam o najbrzydszych polskich aktorkach, dla mnie ta pani nie zasłużyła sobie na ta listę. Dlatego założyłam ten wątek....

Valtara

Poczytaj lepiej jakiś podręcznik.

Valtara

Moim zdaniem ona jest przepiękna. Ma bardzo symetryczna twarz, ładne rysy i ten uśmiech :) w dodatku charyzmatyczna.

użytkownik usunięty
black_vesper

Uważam tak samo. Pania Agata ma w sobie coś co urzeka. Według mnie jest bardzo ładną kobietą.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Valtara

Jest najpiękniejsza Polką.

Valtara

To z tego, że nie mogę na nią patrzeć, więc ciężko docenić jej grę.

celebes

za młodu była przepiękna, ale starzeje się z godnością, za to ją cenię

Valtara

Uwielbiam ją jako aktorkę. Moim zdaniem nie jest brzydka, wręcz przeciwnie, poza tym bardzo ją cenię za to, że nie wygląda jak napuchnięty botoksowy potwór. Bardzo naturalna kobieta, dość charakterystyczna.

Venus_Vulgivaga

Z tym botoksem to już nieaktualne, a nawet doszły wypełniacze. Why pani Agato?

Valtara

"mówią, że jest brzydka" - Kto, jakieś sebki spod monopolowego czy dżejsiki z kundelka? Bowiem dla mnie to piękna kobieta i utalentowana aktorka. Zawsze wzrasta moje zainteresowanie danym filmem, gdy ją widzę w obsadzie.

Pazdzierznik

też lubię jej grę i nie rozumiem, że tak ją pismaki szufladkują tylko dlatego, że lat jej nie ubywa a ona znosi to z godnością

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones