Agata Siecińska

7,3
389 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agata Siecińska

super sie ją ogląda, mozna się wręcz zakochać. Szkoda, że zniknęła z polskiego kina :( Ciekawy jestem jak teraz wygląda, heh. Ale jako nastolatka była piękna :) Gdyby kiedyś to czytała to pozdrawiam :)

Ganzes

Zgadzam sie,jako nastolatka byla naprawde sliczna, teraz jest calkiem atrakcyjna kobieta :) http://www.filmpolski.pl/z1/19o/1819_1.jpg

Ganzes

z tego co wiem jest teraz malarką i mieszka we Francji; widziałam ją kiedyś w filmie dokumentalnym o serialu " stawiam na..."; nadal jest bardzo ładna i ma krótkie włosy, a przynajmniej takie miała w tym filmie; pozdrawiam

Ganzes

występowała niedawno w rozmowach w toku
wygląda jak babcia

ZelgO

NO DOKLADNIE.KIEDYS TO BYLA NAPRAWDE SLICZNA DZIEWCZYNA,POTEM ZNIKNELA GDZIES I TERAZ POJAWILA SIE U DRZYZGI,NAPRAWDE WYGLADALA NIESPECJALNIE.

obserwator_4

Ty też będziesz wyglądał niespecjalnie jak ci przybędzie ze 30 latek. A, byłbym zapomniał: na klawiaturze po lewej stronie jest taki klawisz z napisem CapsLock, jak chcesz się wypowiedzieć publicznie to go wyciśnij (żeby ci zgasła dioda z takimże napisem).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones