Agnieszka Dygant

Agnieszka Urszula Dygant

7,3
27 422 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Dygant

Jest moją ulubioną aktorką. Wspaniale gra w "Fali Zbrodni". W "Na Dobre i Na Złe" jest również super. Oglądam te filmy przede wszystkim ze względu na jej osobę. Poza tym "Fala Zbrodni" jest moim ukochanym serialem. Mogłabym go oglądać co chwilę. Niestety już się kończy. Życzę Pani Agnieszce, żeby zrealizawała swoje marzenia i plany zawodowe, oraz osobiste, a sobie życzę oglądać ją jak najczęściej na ekranie we wspaniałych rolach.

użytkownik usunięty
bepo

Moim najlepszym serialem to fala zbrodni.Najbardziej lubię postać "czarnej", "młodego" i "szajby".Szkoda mi , że ten film się kończy.

użytkownik usunięty

Trochę Ciebie nie rozumiem, ponieważ jeszcze muszą dokończyc wątek z przyjazdem Siergieja do Polski.

użytkownik usunięty
bepo

Zgadzam sie ,bo to moja ulubiona aktorka, ale przecież Siergiej przyleciał do Polski i chyba będa go próbować złapać. Liczmy na nowe odcinki.

użytkownik usunięty
bepo

Ja również mam nadzieję, że serial będzie kontynuowany. Bardzo bym chciała zobaczyć znowu w pełnych dynamizmu akcjach "Czarną", "Młodego" i "Szajbę". Poza tym oglądałam ten serial ze względu na wspaniałych aktorów i dobry scenariusz, ale podobał mi się również wątek uczuciowy między "Czarną" i "Szajbą" bardzo delikatnie i subtelnie nakreślony i nawet trochę taki tajemniczy i pełen uroku. I nie zgadzam się ze stwierdzeniem, jak to niektórzy mówią, że oni do siebie nie pasują. Właśnie pasują idealnie. Parę dni temu oddałam swój głos w Telekamerach 2005 w kategorii AKTORKA na Agnieszkę Dygant, a w kategorii FILM na "Falę Zbrodni". Wszystkich równieź zachęcam do wzięcia udziału w głosowaniu. Oni muszą wygrać !!!!!!!!!!! Pozdrawiam wszystkich fanów "Fali", oraz aktorów i realizatorów tego wspaniałego serialu. Prosimy o więcej !!!

użytkownik usunięty

Ja chyba prawie 10 glosow tygodniowo na nich oddaje. oby byly dalsze odcinnki"Fali zbrodni", bo ten "Strażnik z Teksasu" juz mnie denerwuje.Pozdro dla wszystkich.
P.S: Glosujcie na nich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bepo

Mam dobrą wiadomość dla fanów "Fali zbrodni"...no chyba, że już wiecie:))) W Lutym zaczynają się prace nad trzecią częścią Fali(jupi) Z resztą to było do przewidzenia i powtarza się sytuacja z tamtego roku... W lutym puścili w niedziele "24 godziny" i w tym roku bedzie tak samo. Bedzie druga seria "24 godzin" pewnie też w lutym:))) Więc dziadoski Strażnik z Teksasu się skończy:)))) 24 godzinki tez siajne są:)) Tak więc wraz z nowym roczkiem szkolnym zacznie się "Fala Zbrodni" i jestem z tego powodu bardzo happy:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones