Agnieszka Dygant

Agnieszka Urszula Dygant

7,3
27 422 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Dygant

za ten króliczy uśmiech.? w niani jest żałosna , a nie śmieszna

RoxXxann

no własnie ja tez sie pytam. To chyba jakis kawał, ze taka aktoreczka dostała telekamere... w niani jest tak żałosna, że aż niechce się tego ogądac.... eh ... Polacy mają gust... Pozdro

desHouse

dołaczam sie do pytania ? Chyba 11 nastolatki na nia glosowaly ;/

RoxXxann

Może za to, że jest niezwykle utalentowaną Aktorką?? Potrafi się odnaleść w każdej roli (seriale : niania, fala zbrodni, na dobre i na złe, oraz kilka filmów; każda rola zupełnie inna, z każdą Dygant radzi sobie świetnie) Niani też nie znoszę, ale polska wersja zostałą uznana przez Sony Pictures za najlepszą na świecie, to chyba o czymś świadczy! Co do króliczego uśmiechu i żałosnej gry to popatrz na Olgę Borys :D ...

k_mac7

myślałam, że nagrody przyznawane są aktorom za ich grę, a nie wygląd.

RoxXxann

Zgadzam sie z tobą w niani Dygant jest do dupy ten uśmiech ma jak koń

Jacol567

Zgadzam sie w 100% z k.mac7 Dobra aktorka ktora w kazdej roli potrafi sie odnalezc,Ze niby jaki ma usmiech?DEBILE!!!

aemix

Popieram poprzednika. Sam na nią głosowałem. Naprawdę jest świetną aktorką, każda jej rola jest inna. W "Fali zbrodni" gra rewelacyjnie, aż nie można poznać, że to ta sama aktorka co w "Niani", gdzie też wykonuje kawał dobrej roboty. "Na dobre i na złe" nie oglądam, ale w starych odcinkach ona była najbarwniejszą postacią tego serialu.

RoxXxann

A kto niby Waszym zdaniem powinien dostać te (zresztą "genialną") Telekamerę?
Guzik???Chyba na nią głosowały kretynki oglądające "Helcię w opałach";
Ostrowska???Obok Dygant jedna z lepszych ale gra zbyt krótko;
Lipowska??????Za rolę babci w tym kretyńskim "M jak miłość"
Grabowska???No ta jeszcze jako tako-ale owiele za krótko;

Pytanie???Więc kto idioci z nominowanych?????

RoxXxann

A tak pozatym to co Wy macie do nastolatek.Wszędzie je obrażacie "państwo niezwykle inteligentni".

RoxXxann

Ja głosowałam na Dygant chyba z 6 razy.HaHaHaHa...

CristineHolly

Ja bym sie z tego nie smial na Twoim miejscu...

Zabor85

Bo co? Najwyżej się na forum poździerasz :))))

RoxXxann

króliczy uśmiech ma się tak do gry aktorskiej jak komórka mózgowa do fortepianu. Wygląda kobieta jak wygląda i możecie jej nadmuchać. "w niani jest żałosna" --> może warto zwrócić uwagę, że jeżeli już coś jest żałosne to grana postać a nie aktorka.. Ech..

Doris_8

żałość jej osoby przechodzi na graną ( wcale nie musi grać ) przez nią postać

RoxXxann

Też sie nad tym zastanawiam, :/
Dygant to jedna wielka porażka. I ten jej głos i sposób mówienia :/ fe!

KOKAINKA

głos jak głos, dla mnie normalny, DONOśNY :P na szczęście nie należę do osób, które sie przejmuja takimi pierdolami

użytkownik usunięty
RoxXxann

Ale żałosne. Spróbuj pobawić się w aktora przed lustrem i zagrać kilka skrajnych postaci - od zwariowanej trzpiotki (jak w Niani) po poważną rolę dramatycznę (jak choćby w "Falach zbrodni"). A kiedy Ci się uda lepiej (najlepiej niech ocenią Cię inni) - to możesz z czystym sumieniem SE pokrytykować.

Ja ją lubie. Kurde...dzieci..nudzi Wam się.

zjedzona

komentarz negatywny wiec nie komentuje bo szkoda czasu x:

RoxXxann

Nie mniej żałosna niż Ty pisząc takie głupoty na tym forum...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones