Agnieszka GrochowskaI

Agnieszka Grochowska-Gajewska

7,4
23 252 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Grochowska

Bardzo mnie denerwująte aktorki z wyrobiobioną manierą gry, którą niektórzy mylą ze stylem. U grochowskiej jest to ten jej przydech przy mówieniu. Sprawia to ,że każda jej rola jest podobna do drugiej.
To moje zdanie.
Pozdrawiam

Polythene_Pam

No.
Przynajmniej jeden normalny człowiek.
MUSIMY TĘPIC MIERNOTE W POLSKIM KINIE.

użytkownik usunięty
Polythene_Pam

nie wiem, czy to akurat to mnie w niej drazni, ale cos na pewno. i to prawda, ze wszystkie jej role sado siebie podobne. niedobrze... "najbardziej obiecujaca aktorka..."-slyszalam to wiele razy. nie rozumiem, czemu rozpowszechniona jest taka opinia.

Polythene_Pam

popieram w całej rozciągłości. po pierwsze za dużo jej, nie można lubić czegoś co występuje w każdej polskiej produkcji ;/

Gandiusha

A w ilu to ona produkcjach występowała? Góra trzy filmy (+spektakle) widziałaś\eś Nie ma takiego przesytu jak w przypadku Lindy, Pazury itd, dziewczyna jest zdolna, bardzo ładna i daj Boże aby sprawdziły się opinie krytyków filmowych, którzy wróżą jej wielką karierę.

Nie będę ukrywał, że od pewnego czasu jestem pod wielkim wrażeniem jej zdolności aktorskich.

Pozdrawiam

Polythene_Pam

Zgadzam się w pełnej rozciągłości. Kiedy zobaczyłam ją w Teatrze TV w spektaklu o androidach (nie pamiętam tytułu) byłam zachwycona. Okazało się, że w każdej nowej roli jest takim robotem - sztuczna, kołkowata i wszystkie kwestie mówi tak samo bez wyrazu.

Polythene_Pam

Oczywiście popieram i jeszcze w każdym filmie się rozbiera, u niej akurat strasznie mnie to denerwuje. I jak dla mnie to najgorsza polska aktorka!!!

Polythene_Pam

ludzie co wy piszecie??
nie zeby to byla moja ulubiona aktorka ale chyba nie gralaby w tylu zagranicznych filmach i nie byla laureatka shooting stars 2007 gdyby byla "miernota ktora trzeba tepic"!!

Polythene_Pam

Dla mnie Grochowska jest strasznie drewniana. Schematyczny styl gry nadaje się do produkcji typu "Tylko mnie kochaj", ale barwa głosu raczej jej w tym nie pomoże. Nagrodę może dostać każdy, ale nagrody nie grają, tylko muszą to robić aktorzy...

luter35

ach jak ja uwielbiam tę Poską mentalność...jeśli wy wszyscy jesteście takimi ekspertami jeśli chodzi o grę aktorską to czemu żaden z was krytycy nie jest na miejscu Agnieszki?.

Martinezz_2

Skoro nie mam talentu to się nie pcham do filmu, a poza tym jako widz mam prawo do subiektywnej oceny. Kiedy ktoś mi się podoba to pochwalę;p Obejrzenie wczorajszego "Tylko mnie kochaj" utwierdziło mnie w przekonaniu, że aktoreczka z niej marna.

ismena1990

no ale Ona ma talent dlatego gra w filmach

Tommy_DeVito

I Paris Hilton też ma duzo talentu. Czekaj, aaa nooo taaaak. To już przecież inna historia :|

Polythene_Pam

Z tego co mi wiadomo to jest dobra w teatrze. Szczerze mówiąc jak będę miał okazję to skorzystam z możliwości zobaczenia jej na żywo.

Moim zdaniem jak się postara to potrafi grać i to nieźle.

Co do barwy głosu to rzecz gustu... mnie sie podoba...

Co do urody... również rzecz gustu... mi się miło na nią patrzy...

Polythene_Pam

nie uważam że Grochowska gra wszedzie tak samo. Polecam obejrzeć film "południe-północ". Napewno zmienilibyście zdanie. Ja lubię tą aktorkę, gra po prostu inaczej, raczej teatralnie. No ale cóż, wszystko co inne jest krytykowane....

Polythene_Pam

Mnie ta kobieta strasznie drażni. Ja nie wiem co w niej ludzie widzą. Jakaś taka dziwna jest.

Insatiable_

ja jej nie cierpię!!

użytkownik usunięty
Polythene_Pam

niestety też uważam, że jest słaba, ładna, ale monotonna. Od aktorki wymaga się iskry, różnorodności, emocji. A ona ciągle jest tym smętnym jamnikiem z Pręgi i Warszawy. Szkoda. jesli jest OK chętnie zobaczyłabym ją w kryminale ;), ale nie w roli ofiary, bo to wiem, że umie.

Polythene_Pam

Trudno się nie zgodzić. Aktorka cały czas ma podobny - cierpietniczy wyraz twarzy i w każdej roli jest taka sama. A w filmach obsadzają ją tylko z powodu męża reżysera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones