Agnieszka Krukówna

7,5
2 602 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Krukówna

bardzo się postarzała :( szkoda, jak grała w "Fuksie" była śliczna.

violetta_fan12

w Fuksie bardzo ładna, aż żal kobiety

maximus_

zgadzam się była ładna w fuksie ale jak grała Jankę to nie była zbyt ładna. A poza tym starość nie radość, przynajmniej ładnie naturalnie się starzeje i jest bez operacji plastycznych i za to ją lubię i cenię.

kinomanka_13

Porównaj ja do Korzuchowskiej dzień a noc.Ostro cpala krukowńa sama o tym mowila

bucak

Ale co, brała heroinę? Czy coś innego?

Trojden

Tego to nie wiem

violetta_fan12

brak kasy

violetta_fan12

W "Fuksie" to ona była też nieźle "zrobiona". Make up, solarka...

jan_niezbedny0

może i była opalona, ale była piękna nie to co teraz. Życzę jej by doszła do siebie, bo niby w styczniu pisali że już z nią lepiej, a że teraz do Powszechnego teatru przychodzi półżywa. Ja akurat pisałam do Pani Agnieszki do teatru powszechnego i dołączyłam zdjęcie by zdobyć jej autograf. Po miesiącu dostałam i mam od niej kartkę świąteczną.

jan_niezbedny0

Na pewno była trochę zrobiona ale buzię miała i tak ładną jednak była trochę za chuda o braku bioder nie wspominając. Agnieszka to prawie moja rówieśniczka i od początku towarzyszyły mi jej filmy, najpierw dziecięce a później dorosłe. Bardzo mi jej żal, że nie udźwignęła sławy i się tak pogubiła. Nadal mam nadzieję na jej wielki powrót bo na pewno bije na głowę te wszystkie dzisiejsze pseudo aktoreczki.

lalala

ma w tym roku zagrać w filmie Letnie przesilenie więc mam nadzieję że po tym filmie zacznie znowu grać ja też strasznie uwielbiam tą aktorkę mam do niej ogromny sentyment.

lalala

Ja tam nie mam nic do Katarzyny Glinki, Małgorzaty Sochy, Marty Żmudy-Trzebiatowskiej, Magdaleny Boczarskiej, Magdaleny Cieleckiej ani Anny Cieślak, i nie uważam ich za pseudo aktoreczki.

Choć też mam sentyment do ról Krukówny, Dancewicz i Przybylskiej z lat 90.

violetta_fan12

w Fuksie to jest niesamowita, czytalem gdzies ze jakies dragi bierze albo alkohol....wiecie moze jakie uzywki ja tak postarzaly ?

violetta_fan12

ale wy jesteście prości. zamiast jej grę oceniać to pierniczycie jakieś bzdety.

violetta_fan12

http://demotywatory.pl//uploads/201203/1355765622_by_piecuuu_600.jpg

violetta_fan12

Po prostu poskrecalo ja po wódzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones