Agnieszka Krukówna

7,5
2 613 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Krukówna

Jako dziecięca aktorka była wspaniała.Wygląd,ogólny zarys osoby,inteligencja,sposób gry,oczy,twarz ;to wszystko sprawiało,że oglądało się Agnieszkę Kruk z wielką przyjemnością.Jako nastolatka miała w sobie coś wielkiego.Niestety,nie zawsze jest tak,że to co dobrze się robi w młodości ,dobrze się robi i później.Mnie Agnieszka Krukówna zupełnie nie ujęła żadną swoją dorosłą rolą i to zupełnie nie odnosząc się do ewentualnych problemów z życiem osobistym.Po prostu wykonywanie zawodu aktora w życiu dorosłym to zupełnie inna para kaloszy od gry słodkiej nastolatki w Jance.Czegoś zabrakło ,bo może czegoś nigdy nie było.

thanau

a ja uważam że dobrze zrobiła zostając zawodową aktorką ponieważ jako dziecko zaczynała karierę i dobrze jej na tym wyszło, bardzo dobrze zagrała Jankę i a to ją lubię wolę jej rolę z okresu kiedy była dzieckiem, i poza rolami dziecięcymi podobała mi się jej rola w bożej podszewce i w fuksie, wiem że gra w teatrze i mam nadzieję że po za teatrem też zagra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones