Agnieszka Pawełkiewicz

7,1
1 177 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Pawełkiewicz

Oglądam regularnie Ranczo i muszę szczerze przyznać,że jej rola zbuntowanej anarchistki,która uważa,że system trzeba zmienić jest naprawdę dobra. Pasuję do niej ta rola i charakteryzacja. Nie wyobrażałam sobie żadnej innej polskiej aktorki w tej roli.Nie jest sztuczna ani plastikowa. Jako aktorka dubbingowa też radzi sobie nieźle. Biorąc pod uwagę to,że ma potencjał to w przyszłości może być genialną aktorką. Osobiście muszę przyznać,że jej nie poznałam,ale czytając wywiady widać,że jest skromna (choć zna swoją wartość) i mądra :)

Kaoshi

a gówno prawda Ranczo to mój ulubiony serial i nienawidzę jej za to że ten serial psuje mam nadzieję że ona zniknie z tego serialu.Polubię ją jak zagra w ojcu Mateuszu czy w M jak miłość albo w jakieś komedii gdzie mnie rozbawi do łez.

kinomanka_13

Cóż ty kinomanka 13 ziejesz aż taką nienawiścią, że do każdego komentarza pozytywnego musisz wtrącić swoje trzy grosze? Może Ci się nie podobać postać, rola, interpretacja, takie prawo każdego widza. Możesz również wyrazić swoją niechęć, nikt nie broni. Ale po pierwsze - rób to kulturalnie, po drugie - merytorycznie. A ty plujesz jadem, bo komuś innemu się podoba. Ja tez uważam postać Kingi za szalenie sympatyczną, w dodatku świetnie zagraną. I co? oczy mi wydrapiesz? Wyluzuj.

sfanka

Nie masz racji - kinomanka_13 ma wszelkie podstawy, by krytycznie oceniać czyjś wygląd - zważywszy na fakt, że to osóbka o niepospolitej, subtelnej urodzie i równie nieprzeciętnym poziomie intelektualnym, należy jej wiele wybaczyć ;D
Jeśli nie wierzysz, spójrz tu:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=242620695916789amp;% 20set=a.172402346271958.1073741831.100005065807047&type =1&%20amp;amp;amp;theater

m_grendel

Jaka spryciula - usunęła to zdjęcie (fakt, dobrane tendencyjnie :D) - ale jest za to wgląd do całego profilu :)
https://www.facebook.com/daria.gorzkiewicz.3?fref=ts

m_grendel

yyy...tchu mi zabrakło. Spodziewałam się 13 - latki. Z wielu, hm...względów ;) Ale lepiej już wracajmy do filmów. Pozdrawiam.

m_grendel

Wiem że wątek stary, ale aż muszę zapytać, skąd wiadomo że to Kinomanka we własnej osobie? Z ciekawości pytam, żeby nie było. Spodziewałam się kogoś znacznie... młodszego :x

evadne

Kiedyś podawała w profilu pełne imię i nazwisko. Poza tym, sporo jej wypowiedzi na fw pasowało do tych z profilu fb. Fakt, że oberwało jej się kilka razy za hejt, choć z perspektywy lat, gdyby od razu było wiadomo, że to osoba z pewną odmianą autyzmu, to można było odpuścić. Dziewczyna ma mentalność dziecka, choć to nie jej wina.

kinomanka_13

Taką ma rolę. A, że wywołuje aż takie emocje to świadczy tylko o tym, że jest bardzo dobrą aktorką.

Misia_925

jest dobrą aktorką, a do bohaterki Kingi przekonałam chyba od 7 czy 8 sezonu nie pamiętam dokładnie.

kinomanka_13

Dlaczego tak późno? Mnie się od początku podobała jej postać.

kinomanka_13

Ja tam lubię jej rolę. Aktorka też sympatyczna :) Nie wiem jak można nienawidzić aktora za to jaką odgrywa rolę ;))

mika_72

Uwierz, jeśli się ma umysł Darii G. (kinomanki_13) to można. Ale, jak sama pisze powyżej, już zaczęła pomału dojrzewać :)

kinomanka_13

Oj tam, ja za każdym razem jak otwarła tę swoją hejterską mordę miałem ochotę jej walnąć w ten głupi ryj. Nie ma w Ranczu bardziej irytującej postaci niż ona i w dodatku tak źle napisanej, że czasem się zastanawiam czy scenariusza nie pisał jakiś stary koleś który myślał, że tak wygląda młodzież. Kusy i Lucy wygarnęli ją spod opieki patologicznej matki a ta ma pretensje do wszystkich i o wszystko XD Na miejscu Kusego za parę jej tekstów powiedziałbym "nikt Cię tu nie trzyma gówniaro, elo anarchia, walić system"

Kaoshi

Zgadzam się z Tobą, odgrywana przez nią rola jest bardzo dobra, uważam że Agnieszka Pawełkiewicz jest niezwykle prosperującą aktorką. Na słowa uznania może przemawiać również fakt, że zagrała świetnie w "Trzech siostrach" (Teatr TV). Pozdrawiam Ciebie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones