Agnieszka WłodarczykI

6,7
7 474 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Włodarczyk

Po Sarze mogła zrobić o wiele większą karierę, a ty większość serialiki i to głupawe...
Szkoda... A co do rozbicia związku, to ten Mikołaj chyba też ma coś w głowie i to był jego
wybór, a nie ona tylko zła.

Angela4b

i tak zrobi karierę bo Włodarczyk zagra w filmie o Rodowiczce i cieszę się jestem jej fanką od 16 lat bardzo ją lubię za 13 posterunek bo z Pazurą tam zagrała z moim ulubiońcem a 13 posterunek to mój ulubiony serial i jak ja chce żeby 13 posterunek powrócił na polsacie.

kinomanka_13

Fajnie by było gdyby powrócił, ale bez komendanta, to już nie będzie to samo :/ Ale z chęcią bym popatrzyła na perypetie "typowej" (:)) polskiej policji. Achh... Kasia i Czaruś, ten związek według mnie miał więcej "tego czegoś" niż ten Edward i Bella ze zaćmienia, czy z czegoś tam

Angela4b

"Fajnie by było gdyby powrócił, ale bez komendanta, to już nie będzie to samo"
No bez Stępnia też to nie jest to samo.

Marik1234

Ogólnie aktorzy już trochę się postarzeli, a Aga dorosła i tak trochę jednak już nie trzymałoby się to wszystko kupy

Angela4b

dokładnie, wiedzą co robią, w koncu to ciało astralne :):)

iwona1510005

Haha :) Nawet jak nie wiedzą, to ich sprawa :)

Angela4b

co do sary to mnie nawet tam nie zachwyciła, ale miała potencjał, mogła wykorzystać lepiej swoją szansę a co do związku z krawczykiem to nie rozumiem czemu jest tak krytykowana, ludzie się rozstają, tworzą nowe związki, wolny kraj, niech robią co chcą ;-)

vilee

zgadzam się z tobą ja też nie rozumiem czemu ją ludzie krytykują za związek z Krawczykiem przecież to nie jest zbrodnia, a w Sarze mnie nie zachwyciła najbardziej podobała mi się jej rola Agnieszki w 13 posterunku , rola Tekli w zostać miss i rola Stelli w E= mc 2 . A dla mnie to ona zawsze pozostanie Agnieszką z 13 posterunku

kinomanka_13

w 13 posterunku doskonale wpasowała się w swoją rolę, może powinna stawiać na komedie

vilee

szybko się skończyła

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones