Agnieszka WłodarczykI

6,7
7 488 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Włodarczyk

Monim zdaniem jest bardzo podobna do Sarah Wayne Callies, czyli serialowej pani doktor. W niektórych ujęciach podczas występów w "Jak oni śpiewają" wygląda po prostu identycznie; to samo spojrzenie, ten sam uśmiech. A poza tym pani Agnieszka jest bardzo piękną kobietą.

bejbe_2

Czy ja wiem... Ja jakoś nie widzę podobieństwa. Poza tym Agnieszka jest o wiele piękniejsza od tej Sarah.

bejbe_2

nom zgadzam sie nawet podobna ale tylko z wygladu;)[chyba...;p]

bejbe_2

dokładnie to samo uważam :)

myslałam, że tylko ja mam takie wrażenie, ale ona ma podobne oczy, usmiech i włosy.
są bardzo podobne.
i obie są śliczne :)

zabcia_7

ja tak nie uważam. Nawet mi to do głowy nie przyszło.

Malazaa

Nom sa podone tez to zauwazylam zawsze jak ogladam Jak oni spiewaja to patrzac na Agnieszke przypomina mi sie Sara podobne z twarzy jak nie wime =) i pani doctor i Aga sa ladne =)

wisnia19881

W poprzednim temacie był już mój post na ten temat. A szczególne podobieństwo zauważyłam jak śpiewała :odkryjemy miłość nieznaną" xD

bejbe_2

tez cos takiego zauwazylem, podobne (choć zależy jak umalowane). Czasami przy podobnej stylizacji wyglądają naprawdę podobnie... Jednak Sarah Wayne Callies bardziej mi się podoba;)))

bejbe_2

no tez jakos nie zauwazylem roznicy ... ale uwazam ze obydwie są ładne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones