Agnieszka WłodarczykI

6,7
7 473 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Włodarczyk

Za ''E=mc2'' i '' Sare '' . W tych dwóch filmach ją nawet lubiłam , w tej chwili wręcz nie znoszę . ; / .

Immortal610

Oto Polska właśnie ... dajesz 2/10 bo jesteś zazdrosna że ona jest taka ładna czyż nie ?

tomucho77

hahahahah otóż przeciwnie , do prawdy nie ma czego zazdrościć.Ale tak wgl to jest tu mowa o grze aktorskiej, I WŁAŚNIE ZA TO I TYLKO ZA TO JĄ OCENIŁAM, nigdy jeszcze nawet nie zdażyło mi się oceniać kogoś po wyglądzie i nie zamierzam.Tak dla jasności.
Moim zdaniem gdy zaczynała kariere grała lepiej, podobały mi się role w których grała, np w tych wymienionych powyżej, jak i w serialu 13 Posterunek ok. ,a teraz za co dostała ocene 2/10? otóż ja po prostu na dzień dzisiejszy jej nie trawie ... proste .Weźmy w przykładzie pod uwage role jaką miała w serialu '' Pierwsza miłość '' . . no bez komentarza : wyniszczona, brzydka ,nie podobała mi się wgl . Była cienka,nie ma co ukrywać (jak i w pozostałych rolach jakich teraz grywa). Na szczęście odchodzi z serialu, bo i tak wystarczającą już role odegarała, jest tu mowa o kobiecie która zniszczyła rodzine Anecie Zając i Mikołajowi Krawaczykowi. A jeszcze żeby tego było mało wyjechała w tej chwili gdzieś na wczasy bez niego,pomimo tych wyjaśnień w prasie że spotykali się po tym jak Mikołaj się rozwiódł. Więc przepraszam , ale albo kłamała,skoro wyjechała by jeszcze bardziej ''zwilżyć'' atmosfere panującą w ich związku albo nie jest do końca normalna. Argumentów dlaczego nie lubie jej jako ''akrtorki'' i prywatnie mogłabym wymieniać w nieskończoność,ale to już nie w temacie.
Pozdrawiam .

Immortal610

Nie sądzisz że Agnieszka prezentuje trochę wyższy poziom niż np. Cichopkowa czy Mroczki i należy się jej trochę wyższa ocena niż te żałosne 2/10 ?

tomucho77

yyy... nie . Gdyby grała tak jak we wcześniejszych latach, dostałaby wyższą na pewno.
Ode mnie i tak dostała trochę szacunku, bo jak akurat wymieniłeś Cichopek i bracia Mroczki, postawiłabym 1, bo oni akurat nie mieli ani jednej sensownej roli + ich charaktery nie należą do takich których cenię.Więc i tak szacunek jakiś tam włodarczyk ode mnie dostała stawiając jej 2.
Ehh , ale przecież o gustach się nie dyskutuje.
Nie wystarczy ci informacja,że to jest jedna z aktorek,których nie jestem w stanie <jak na teraz>przebolać i stawiać naciągane oceny? . To już nie byłaby moja ocena.Może kiedyś jak wróci Agnieszka z tamtych lat, kiedy miała na prawde fajne role i była sympatyczniejsza , niż fałszywa i chamska jest teraz... postawie jej chętnie lepszą ocene,lecz teraz maximum jakie moge jej dać to 2.
Ale co tam i tak to ci pewnie nie wystarczy i będziesz sie wypierał,że zasługuje na lepszą, jednak to jest już tylko i wyłącznie twoje zdanie.
Pzdr.

Immortal610

Cóż masz prawo do takiego oceniania, ale gdy czytam posty takich ludzi jak ty, którzy np. Seana Connerego oceniają na 1/10 tylko dlatego że dał plaskacza żoneczce za to że się puszczała.
Tak samo jest z tobą z jednej strony sprawiedliwie oceniasz Włodarczykową za role w filmach, ale po co te komenty że jej nie szanujesz bo ma taki a nie inny charakter ?

tomucho77

Wiesz powiem ci tyle, że nie do końca rozumiesz mój sposób oceniania.Tak na prawde nie wiesz co jest moim priorytetem w aktorstwie, co cenię w aktorach najbardziej < na co zwracam szczególną uwage > . Akurat wyżej wymienionego aktora przez Cb, bardzo szanuje i nie zwracam szczególnej uwagi na to czy jest '' damskim bokserem '' czy nie . Bo nie na tym oceniam.Dla mnie liczy się sposób w jaki grają przydzielone im role. Oceniam wyłącznie kino, a takie tymczasowe beztalencia
jakich jest więkrzość polskich aktorów łącznie z A.Włodarczyk staram się unikać.Moją ocene dostała wyłącznie za aktorstwo które w jej wypadku nie należy do takich,których nadmiernie cenie . Dla mnie na prawde dobrą polską aktorką jest np D.Stenka . Bardzo ją lubie jako aktorke i jej chętnie postawiłam ocene 8/10 .
To był mój przykład na prawde sympatycznej i prostej aktorki przy której nie zwracam uwagi na to czy jest ładna czy nie , liczą się cechy które wykorzystuje grając w poszczególnych polskich komediach.

Immortal610

W takim razie skoro oceniasz za aktorstwo to po co wspominasz o jej charakterze i o tym że stała się fałszywa i chamska. Gubisz się moja droga !

tomucho77

Przeciwnie! wiem na czym stoje . Wspomniałam o tym dlatego,że rzeczywiście taka jest.Oczywiście jeśli są jeszcze osoby,które orientują się troche w codzienności życia aktorek.O tym wątku wspomniałam dodatkowo,jakoż by było więcej powodów dla których za nią nie przepadam i również za to < i to podkreślam również jako dodatek> jaką się stała nachalną pseudo aktorycówną,której tak bardzo zalezy na sławie,niż na dobrze odegranej roli.
Chciałam cię po prostu nie co wtajemniczyć podsumując ją jak i również oznajmić,że w przeciwieństwie do cb nie oceniam aktorów po wyglądzie.!

Immortal610

Gdybym oceniał tak jak mówisz aktorów po wyglądzie to Agnieszce dał bym 10/10, a tak daję jej 10/10 za urodę i 4/10 za aktorstwo, które jest na wyższym poziomie niż u Mroczków i Cichopkowej ... reasumując 14/10 czyli 7/10.

tomucho77

ty nic nie zrozumiałeś z postów Immortal610 :/

tomucho77

ocenia za kiepską grę i to się chwali, anie za wygląd czy głupotę
bardzo dobrze robi oceniając wygląd i charakter w komentarzu

pixi222

Jej aktorstwo oceniam na 4/10 (podobała mi się w Sarze), a za urodę daję 10/10 (w zawodzie aktora, aktorki uroda i wygląd zewnętrzny są nieodzowne), tak ciężko to zrozumieć ?

tomucho77

widać ty tego nie rozumiesz, jeśli tak się czepiasz Immortal610 :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones