Agnieszka WłodarczykI

6,7
7 474 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Włodarczyk

O co chodziło z mamą Agnieszki Włodarczyk,kiedy podczas występu swojej córki wyszła ona na scenę i występ Agnieszki na tym się zakończył {ale i tak aktorka otrzymała same 6,jak się nie mylę}. To wydarzenie było już kilka lat temu,ale może ktoś to pamięta.

Proszę o odpowiedzi.

lukaku_1

jeżeli dobrze pamiętam to jej matka wyszła na scenę, a agnieszka jak ją zobaczyła to momentalnie się rozbeczała i nie mogła już normalnie śpiewać. wiesz to tak jak ktoś nie potrafi się przestać śmiać. dośpiewała jakoś ta piosenkę do końca ale jakie oceny dostaął nie pamiętam. i to chyba było z okazji dnia matki

tomasz_user

Ale z tego co pamiętam mówili że mama Agnieszki miała się nie pojawić,mimo to było inaczej. Wiesz może dlaczego początkowo mówili że matka aktorki miała nie przyjść? bo ja nie wiem. Jaki powód miała mama Agnieszki że początkowo miało jej nie być? Mama Roberta Moskwy się wtedy pojawiła i nie było komplikacji.

lukaku_1

tego to już nie wiem.

tomasz_user

Było tak. Był dzień matki i każdy miał śpiewać ze swoją mamą. Matka Agnieszki miała podobno nie przyjść.Jednak jak Włodarczyk śpiewała piosenkę ''Cudownych rodziców mam'' matka Agi przyszła a wtedy Włodarczyk się wzruszyła i nie mogła śpiewać.
Aga dostała same 6.

fasssia

Ale dlaczego mama Agnieszki miała nie przyjść {choć i tak przyszła}? Bo tego właśnie nie wiem,a chciałbym wiedzieć.

użytkownik usunięty
lukaku_1

bo to jej prywatna sprawa -,-
może miała podać oficjalne oświadczenie do prasy i innych środków masowego przekazu, dlaczego przyszła, ale jednak miała nie przyjść?

Czyli mam rozumieć,że nigdy nie podano do oficjalnej informacji z jakiego powodu matka Agnieszki miała nie przyjść ,ale jednak pojawiła się w programie?Jeśli tak to ja kończę dyskusję.

użytkownik usunięty
lukaku_1

no raczej? -,-
Jezu, czy to naprawdę takie ważne dlaczego przyszła, choć miało jej nie być?

żeby kurna wszystko tak to wygladalo i zeby agnieszka dostala po 6 punktow. Czysta komercha, n

prumprumka

Według ciebie to było ustawione?

lukaku_1

Nie wiem, nie ogladalam i nie interesuje mnie to za bardzo, ale czytajac to co napisaliscie tylko to nasunęło mi się do głowy :)

lukaku_1

Nie oglądałam tego programu, ale domyślam się że cała "sensacja" z przyjściem jej matki polegała na tym, że one podobno od lat są skłócone i nie utrzymują kontaktów. Więc skoro się zjawiła to może odebrano to tak jakby pojednanie i dlatego było to takie rzekomo nadzwyczajne.

lukaku_1

ludzie, zacznijcie żyć własnym życiem, bo to jest jakaś masakra co wy tu wyprawiacie

użytkownik usunięty
Stefanek

prawda, weszłam w ten temat przypadkowo i śmiać mi się chce jak przeczytałam te posty.. a ch** kogo obchodzi takie g*wno jak Włodarczyk?

prawdopodobnie obchodzie takie g*wno jak ty skoro tu włazisz i bluzgasz. masz jakieś problemy zyciowe? to idz do specjalisty

użytkownik usunięty
malafrezja

Twoim zdaniem mam problemy, bo uważam, że Włodarczyk to idiotka i złodziejka facetów? Już nie mówię o aktorstwie, bo na tym to ona nie bardzo się zna.... jeżeli tak, to ty raczej powinnaś/powinieneś odwiedzić specjalistę

Uważać sobie możesz co chcesz ale nie musisz tego w tak wulgarny sposób wyrażać publicznie. Ogarnij się. Kultura nic nie kosztuje.

użytkownik usunięty
malafrezja

Jeżeli mnie pouczasz, to poucz sama siebie, bo twój komentarz był nie mniej wulgarny i niekulturalny niż mój.

ciemnota ciemnotę ciemnotą pogania. powodzenia w życiu z takim nastawieniem.

użytkownik usunięty
malafrezja

Czyli co kogoś się wolno czepiać, ale swoich rzeczy sie nie widzi? już nie wspomnę o tym, że to nie jest żadne nastawienie... Wypowiedziałam swoje zdanie i nie pozwolę się obrażać za to.. A jeśli masz z tym problem to trudno, nie odpisuj to nie będzie dyskusji.. (i nie zarzucaj mi tego samego, bo wyjaśniłam dlaczego ja ci odpisałąm).

lukaku_1

Z tego co mi wiadomo to to było tak, że jej mama sama miała pojechać gdzieś dalej do swojej mamy i dlatego nie mogła pojawić się w programie. Coś takiego chyba.

lukaku_1

no to bło tak jak mowicie,ze jej mama miala nie przyjsc bo chyba miala wlasnie gdzies wyjechac a byl dzień matki wiec jak przyszla w polowie piosenki to Agnieszka sie wzruszyła ,a jurorzy z tego co wiem dali jej 6 zza ta czesc piosenki ktora zdazyla zaspiewac.. nie bylo nic ustawione,zawsze wszyscy widza komerche..zal mi was ludzie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones