Agnieszka WłodarczykI

6,7
7 488 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Włodarczyk

W 'jak oni śpiewają' pokazała że potrafi ładnie śpiewać :D Brawo !

Czekoladka

Wlasnie! Powinna wygrac ten program :) Szczegolnie za wspaniale wykonanie "Odkryjemy Milosc Nieznana" - nieprosta przeciez to piosenka do zaspiewania...

Czekoladka

Masz rację! Agnieszka wspaniale śpiewa! Mnie bardzo podobało się też jej wykonanie piosenki "Co Mi Panie Dasz" =] Oczywiście, że powinna wygrać ten program!

Czekoladka

Według mnie Agnieszka powinna wygrać cały program bo KAŻDĄ piosenkę zaśpiewała świetnie i za każdym razem miała trudą piosenkę! Każde jej wykonanie było cudne, np ostatnie "Och życie, kocham cię nad życie"...

Domi_Nique

http://agawlodarczyk.blog.onet.pl/ do ściągnięcia mp3 w jej wykonaniu i występy video!

parmacki

po 1 Agnieszka juz wygrala ten program bo ma najwieksze szanse i to juz bylo widac teraz jak jokera dostal Moskwa i zostaly one 3 to juz bylo jak finaal Natasza czy Agnieszka Ludzie wybrali Age wiec nie ma watpliwosci :D:D:D:D w finale trzeba sms wyslac na Age heh :D Pozdro @ll....

wisnia19881

Aga jest oczywiście najlepsza i dostaje teraz chyba najwięcej sms-ów. Jest tylko jeden problem - wiele z jej fanów może pomyśleć, że ona i tak otrzyma dużo sms-ów i wygra, w związku z czym mogą sami zrezygnować z oddania na nią głosu, bo pomyślą, że i bez tego ona wygra. W ten sposób może się okazać, że Aga otrzyma za mało głosów, aby wygrać... Morał jest z tego taki: jeżeli podoba ci się śpiew Agnieszki Włodarczyk i chcesz kiedyś posłuchać jej płyty, bez względu na wszystko WYŚLIJ NA NIĄ SMS.

Czekoladka

chyba nikt nie wie ze agnieszka miala wiecej piosenek ktore trafily do mediow. jedna z robertem janowskim, druga to ta z filmu, trzecia ma tytuł 'wyliczanka'
a z tego co mi sie zdaje natasza ma jedną swoją "I like it loud" reszta jest własnością teatru Buffo.
Więc obie nie powinny brac tu udziału.
I teraz po kolei
Robert hmm śpiewał już kiedyś
Marzena - reczitale (nie wiem czy tak sie pisze)
Płoszajski - (az trudno uwierzyc, bo on nie umie spiewać) ma piosenke
Siudym - śpiewał gościnnie na jubileuszach gwiazd
Herbuś - no wiadomo, że zielona w muzyce
Ostrowska-Królikowska - śpiewa razem z mężem gdzies tam cociaż nie wiem gdzie
Figurska - nie wiem nic o niej
Szwedes - nic mi nie wiadomo
Mauszak - nie wiem nic o nim
Lewińska - słyszalam ze gdzies tam tez gościnnie
Nejman - widać przeciez ze nie ma talentu :P:P


połowa uczestnikow powinmna nie brac udzialu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones