Agnieszka WłodarczykI

6,7
7 457 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Włodarczyk

Lubię ją

użytkownik usunięty

za rolę w "Sarze" Wiem, że powinno się umieć oddzielić postać realistyczną od postaci granej w filmie, ale jakoś czasem jest ciężko i pomimo że nie znam Agnieszki to jakąś taką małą sympatię do niej odczuwam po tym filmie. "Sara" to jeden z moich ulubionych i podobało mi się jak Agnieszka w nim zagrała, tak samo jak Boguś zagrał Leona ;) Wczułam się za bardzo w ten cały film. Ogólnie jakoś wolę Agnieszkę od Anety Zając która jest kompletnym beztalenciem, a to że tak potępiają związek Agi&Krawczyka to już się nie wypowiem, bo tak naprawdę nie wiadomo kto jest winny. Dziwi mnie tylko fakt, że ludzie bardziej się czepiają Włodarczyk zamiast Krawczyka.

właśnie ja mimo wszystko Agnieszkę lubię nie tylko za Sarę, ale za udział w moim ulubionym serialu ,, 13 posterunek " i że super śpiewa, ja u aktorów zwracam uwagę na uzdolnienie wokalno muzyczne od 2 lat kiedy wciągnął mnie serial ,, Anna German " przebranżowiłam się z filmu na muzykę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones