Agnieszka WłodarczykI

6,7
7 464 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Włodarczyk

Kiedyś czytałam,że w Sara zagrała ponieważ jedynie jej matka zgodziła się na to ,żeby jej córka się
rozebrała.

Adelajda152

Też o tym słyszałam. Co więcej, sama Agnieszka podobno podeszła do scen rozbieranych ze średnim entuzjazmem.

Adelajda152

To jak wyjaśnisz sesje w Playboyu i CKM?

MikoShaman

Byla wowczas ciut starsza:)

Qjaf

Tak, ale z wypowiedzi Adelajdy152 i Morskiej_Bryzy wynika że teraz to powinna być jakaś trauma do której nie wróci, a przecież wróciła o czym z resztą już napisałem.

MikoShaman

No tak, ona sama twierdzi, że to była trauma i że ma żal do matki za to, że tamta chciała, żeby córka zaspokoiła jej niespełnione ambicje. Myślę, że to było tak- jako młoda, nieletnia dziewczyna na pewno nie czuła się komfortowo pokazując się nagą, jak ją Pan Bóg stworzył, ale później, gdy dorosła i zauważyła że odkrywanie wszystkiego co się da to niezły biznes, nieco zmieniła zdanie.

Morska_Bryza

sugerujesz, że ktoś ją do tego zmuszał? Jej matka wyraziła zgodę(jako jedyna z wszystkich rodziców aktorek branych pod uwagę) na sceny rozbierane, to nie oznacza od razu że kazała jej to zrobić :P

Vitcher

Ale może oznaczać.

Morska_Bryza

niee, raczej nie... to by nie przeszło, zaraz by się jakaś organizacja przyyebała do niej, że kazała się dziecku rozbierać :P

Vitcher

Za główną rolę w filmie takiego reżysera to każda dziewczyna by się rozebrała i to nieważne czy by miała 13 czy 20 lat.

Vitcher

Szanująca się kobieta nie będzie dawać dupy ani się rozbierać dla kasy,dla publiki,sa wybitne aktorki,piękne które nigdy się nie rozbierały:)

olo1984

Szanujący się człowiek nie będzie pisał głupot takich jak ty.

pawel_nowakk

przeczytaj typie swoj ostatni post,ogarnij sie

olo1984

Tzn? Mój post był o tym że rzekomo ją zmuszono, a nie o tym czy się szanuje :P

Vitcher

odpisalem dla typaco twierdzi ze kazda panna by sie rozebrala do filmu :)

Morska_Bryza

Od Sary to w żadnym filmie się nie rozebrała.

Adelajda152

Ona się nie tylko rozebrała, ale również uprawiała symulowany seks w wieku 15-16 lat.
Oczywiście to nic złego, ale w obecnych czasach nikt nie odważyłby się zrobić takiego filmu.

pawel_nowakk

Co może oznaczać, że Ślesicki ma dziwne zapędy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones