Agnieszka WłodarczykI

6,7
7 475 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Włodarczyk

Beztalencie w skali globalnej, porażka na całej linii, ona aktorką?
Nie wiem z jakiej paki jest tu jej konto
Pusta płytka zakompleksiona niezdecydowana idiotka
Jeśli ona jest aktorką to na pewno nie na tej planecie:)

użytkownik usunięty
Highlander90

Dokładnie to prawda.

Highlander90

Nie jest aż tak źle stary. To kwestia proponowanych jej ról. Wystarczy posłuchać wywiadów których udzieliła i od razu widać że to ty, a nie ona jesteś idiotą. Beztalenciem to jest Jola Rutowicz lub Frytka, ale nie Agnieszka Włodarczyk. Nie mówię że jest aktorką wybitną, ale niczym nie ustępuje tym których mamy za przecietnych. Poza tym ona całkiem nieźle spiewa oraz tańczy.

Rahabiel

Nie zrozum mnie źle ale ,,przemyśl się'' bo chyba nie wierzysz w to co mówisz, albo po prostu myślisz czymś innym niż głową:)

Highlander90

Ja tam lubię A.Włodarczyk, i uważam że mimo wszystko myślę mózgiem który jest w głowie stary. To że ona jest ładna nie oznacza że jest głupia. Nie oznacza to również ze każdy kto ją widzi formółuje swe wnioski w oparciu o to którą godzinę pokazuje jego wskazówka zakończona żołędziem.

Rahabiel

To jest twoja własna opinia i szanuje ją ale się z nią nie zgadzam, pozdrawiam;)

Highlander90

Bądź co bądź ty również napisałeś tu jedynie swoją opinię. Można ją szanować lub nie, ale można się z nią tak samo nie zgodzić. To, że ty tak o niej napisałeś, w ogóle nie oznacza, że tak jest w rzeczywistości, nie sądzisz?
Ja ją spotkałem osobiście (byli u nas w szkole i odgrywali scenki z ekipą "Posterunku 13") i zrobiła na mnie b. pozytywne wrażenie, biegunowo odległe od tego co ty o niej nasmarowałeś/aś...

Rahabiel

Niezła metafora z tym żołędziem, prawdziwy poeta doby romantyzmu z Ciebie:) pozdrawiam

Highlander90

Sam bym tego trafniej nie ujął. Taka z niej aktorka, jak ze mnie patriota !
Aż sam się sobie dziwie, że jeszcze za czasów 13 posterunku ją lubiłem, bo teraz nie jestem w stanie na nią patrzeć (nie na nią jedną co prawda - jest co najmniej kilka takich pożal się Boże polskich "aktorek", ale to w niczym nie czyni jej lepszą od innych aktorskich pomyłek - nie wiem, jak to coś mogło skończyć szkoły aktorskie), bo od razu mam odruch wymiotny !

Highlander90

Możliwe, ale jest o niebo lepsza od Muchy i Cipopek i wielu innych polskich pseudo-aktoreczek :)

Highlander90

Też za nią nie przepadam, jednak nie widziałam zbyt wielu wywiadów, więc nie nazwę jej idiotką. Na pewno nie możecie odmówić jej urody, przynajmniej w latach kiedy była początkującą aktorką. Niedawno widziałam ją w "Pierwszej miłości" i się przeraziłam - solarka, spalone włosy... Marnuje się dziewczyna. Spokojnie mogłaby stanąć u boku Żmudy-Trzebiatowskiej, tylko trafia na fatalne propozycje [tandetne seriale w stylu "Daleko od noszy" czy "Zostac miss"]. Pamiętam ją jednak z "Sary" i "13-stego posterunku", wtedy miała więcej szczęścia...

Highlander90, myślę że zdecydowanie powinieneś sobie podarować komentarze skierowane do innych użytkowników, szkoda mi naprawdę czasu na czytanie takich pierdół. Spodziewałam się raczej argumentów, dlaczego nie lubisz bądź lubisz Agę, nie zaś Rahabiela. Pozdrawiam.

aka_cs

nie zapominajcie że ona nie jest aktorką na papierze i nie ukończyła rzadnej szkoły w tym kierunku tylko jest amatorką i dlatego nie dostaje dobrych ról .

Highlander90

Jestem tego samego zdania co Rahabiel nie jest tak źle. Porównując ją z Mroczkami czy z Cichopkową Agniecha wypada od nich o niebo lepiej.
Panie Highlander90 z tą idiotką to uważaj, bo nie wiadomo czy ty nie jesteś większym idiota od niej !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones