Agnieszka WłodarczykI

6,7
7 475 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Włodarczyk

http://www.youtube.com/watch?v=6_PpAxwW_qI
już zapomniałam, że kiedyś była taka świeża, naturalna i śliczna. a później kombinowała w złym kierunku. szkoda. nie żeby była teraz brzydka, ale to już nie to... również jej gra stała się drewniana jakby to szło w parze z wyglądem.
za to sam wywiad... jestem zażenowana pytaniami Jagielskiego. a ona taka młoda i naiwna odpowiadała mu jak na spowiedzi.

marajka

o ku..wa ta wariatka nawet tutaj sie przyplatala. czekasz na jakies oklaski. siedzi debilka caly dzien w necie i na wszystkich mozliwych forach obraza włodarczyk. chory czlowiek. mitomanka, zakompleksione zero...

malafrezja

;D;D;D wiedzialam, ze znow sie dasz sprowokowac - nic innego nie robi tylko śledzi i komentuje każdy mój ruch;D

marajka

a teraz nawet moje teksty kopiuje:D tak jak pisalam - zaawansowana obsesja i paranoja:/ kto takim daje dostep do komputera? twoje posty nie prowokacja. to mieszanka chamstwa, buractwa i zalu do calego swiata za swoje marne zycie:/ szkoda tylko ze obrazasz ludzi ktorzy nie maja wplywy na to ze taki z ciebie przyglup.

marajka

zawsze była jakaś infantylna.... i pusta..Ale była bardzo ładna, szkoda ,że zaczęła bawić się w operacje plastyczne..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones