Aidan Gillen

Aidan Murphy

8,2
26 495 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aidan Gillen

Jestem w szoku że to puszczą^^ ale oczywiście strasznie się cieszę. Horrorek taki dosyć typowy, ale AG gra postać pozytywną, a to rzadkość wielka.
I bosko tam wyglądał :)

http://38.media.tumblr.com/8a7a3e94f5cef129fa3c5bd0b006bf61/tumblr_n7ui1u0RRk1qk a970o3_r1_500.gif

Także polecam, jak ktoś ma kanał, czas i chęci zobaczyć Aidka w czymś gdzie nie gra skończonego gnoja jak ma w swym aktorskim zwyczaju^^.

WhiteDemon

Z tą postacią pozytywną to nie do końca się zgodzę choć początkowo i biorąc pod uwagę chęci owszem.
Film całkiem dobry, obejrzałem wczoraj właśnie ze względu na Gillena. Poza tym warto dodać, że gra w nim laureat Oscara za "Amadeusza".

MarcoK

No nie chciałam tak spoilerować^^. Ale biorąc pod uwagę to że Aidan gra najczęściej totalne gnidy, psycholi i degeneratów to Jeff przy "reszcie" jego ról i tak jest jak owieczka^^.
Zgadza się, Abraham, chociaż szczerze mówiąc liczyłam że będzie bardziej mroczny ten jego Rubin...
Plus nieodżałowana, mała wtedy Bartusiak. Szkoda dziewczyny:(

WhiteDemon

no dobrze grała dziewczynka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones