Aidan Gillen

Aidan Murphy

8,2
26 495 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aidan Gillen

jest podobny do Garego Oldmana ;P

Cielo89

O to,to,to! ;)

grooshya

Oglądając go w The Wire, cały czas myślałem, że to Oldman! Podobne odczucie podczas oglądania Game of Thrones :P

Cielo89

PRAWDA! też cały czas mi się wydaje że to oldman aż dziś sprawdziłam i okazało się że nie! jak bracia dosłownie!

Cielo89

Też mam takie wrażenie, oglądając Game of Thrones. ;d Coś pomiędzy Garym i Edwardem Nortonem. :p

Cielo89

A dla mnie to jeszcze taka chudsza wersja Christopha Waltza.

Nidaba

Już nie wymyślaj.. :P

Cielo89

Serio! W ogóle jak oglądam ten serial to co chwilę mam jakieś nieprawdopodobne skojarzenia. Kit Harington (Jon Snow) to czasem Eric Bana a czasem Mariusz Kałamaga z łowców. b, a Michelle Fairley (Catelyn Stark) to dla mnie Jolanta Kwaśniewska. Masakra, mam coś z głową:/

Nidaba

Hehe :) Zobaczyłem dziś zdjęcie Kwaśniewskiej. Wypisz wymaluj serialowa Catelyn Stark :)

Nidaba

Mi ona przypomina Beatę Rybotycką:) natomiast Gillen przypomina mi czasami Marka Probosza:)

Nidaba

no i teraz już wiem kogo Starkówna seniorka mi przypomina! JOLA! no właśnie! od teraz zawsze będzie mi się chciało śmiać na scenach z nią XD dzięki!

użytkownik usunięty
Cielo89

Też tak stwierdziłam jak zobaczyłam go w filmie "12 rund".

Cielo89

na początku the dark knight rises mmyślałem że to jakaś retrospekcja z młodym Gordonem

Cielo89

Też trochę Edward Burns

moscu

Dokładnie! Edward Burns.

Cielo89

a ja pomylilam go z Aidan'em Gillen :D

Cielo89

Tak się właśnie zastanawiałam, kogo on mi przypomina. Oświeciłeś/łaś mnie!

Cielo89

To pierwsze, co mi wpadło do głowy, jak go zobaczyłam! :)

Cielo89

ja zawsze myślałem że to Edward Norton xD

5476

a Edward Norton to nie jego alter ego?? :D. Też tak cały czas myślałem

Cielo89

Paranoja lekka, żeby każdego porównywać z wyglądu do kogoś innego.

Cielo89

Nie nie Oldman jest 10 lat starszy i jednak to widać, choć może jakby był młodszy to podobieństwo byłoby większe.

Cielo89

masz raacje

Cielo89

Tak, Oldman wykapany! Oglądałem właśnie "Blitz" i podobieństwo zdumiewające.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones