Aidan TurnerII

8,4
10 320 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aidan Turner

Świętując 125 rocznicę urodzin Agathy Christie, BBC 1 wyemituje ekranizację powieści "And Then There Were None" (w Polsce znanej jako "Dziesięciu Murzynków" lub "I nie było już nikogo"). Możemy być pewni, że będzie to prawdziwa uczta - w rolach głównych Aidan Turner, Charles Dance, Sam Neill, Miranda Richardson, czy Noah Taylor. Premera prawdopodobnie pod koniec 2015 r. Wspaniały prezent dla wielbicieli kryminału i Aidana Turnera. Aidan tym razem występuje bez swoich długich kręconych włosów, ale i tak wygląda wspaniale. A we wrześniu rozpoczyna się produkcja drugiej serii Poldarka. Jestem szczęśliwa, że Aidan jest tak bardzo zajęty. Życzę mu powodzenia w karierze.

melania_8

wygląda w tej adaptacji smakowicie.....no i gra oczywiście doskonale....

joannacwi

Przejrzałam internet i wygląda na to, że Aidan w samym ręczniku zrobił furorę w Wielkiej Brytanii !!! A już myślałam, że nic nie przebije sceny koszenia z Poldarka. Jednocześnie wiele osób uznało, iż byłby wspaniały jako James Bond. W głosowaniu, kto ma być następnym Bondem -zorganizowanym przez THE SUNDAY TIMES - na razie prowadzi i ma 66% głosów.

melania_8

Wyobraź sobie że w krótkich włosach wygląda jak mega seksowny dżentelmen....ja jestem za, takiego Bonda bym obejrzała...

joannacwi

Nie przepadam za filmami Bondzie, ale faktyczne takiego Bonda bym obejrzała. Zresztą kogo ja próbuję oszukać - przecież ja będę Aidana podziwiała we wszystkim w czym zagra. Dla mnie może nawet czytać książkę telefoniczną. Wspaniałe aktorstwo, wygląd oraz głos.

melania_8

Zupełnie się nie dziwię. Pomijając scenę z ręcznikiem ( osobna kategoria :D ) w całym tym projekcie był po prostu świetny!

melania_8

No i leciała wczoraj na jedynce słynna scena koszenia :D

palulina_00

No i leciała. Ale to tylko miły dodatek. Uwielbiam Aidana za jego osobowość i przecudny dystans do samego siebie. On jest po prostu przezabawny. Trochę mi szkoda Aidana, że go tak uprzedmiotowiono i tak mało mówi się o jego aktorstwie.

melania_8

Spokojnie, jeszcze się doczeka. Przyjdzie jedna, potem druga poważniejsza rola. Tak na dobrą sprawę to dopiero początek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones