Aidan TurnerII

8,4
10 305 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aidan Turner

Bardzo przystojny aktor. Ma bardzo męską urodę. Podoba mi się ;)

iwona1912

Ja sie podlaczam xD
Zdecydowanie jest mega seksowny...
a w 'Being Human' jest (w sumie byl..) swienty ^^

xxqp

Szkoda że w Hobbicie gra krasnoluda, z taką urodą byłby pięknym elfem:)

Mims

KRASNOLUDA..? omg..

Mims

Oj, polecam obejrzeć Hobbita. :D Nawet w roli krasnoluda jest... nieprzeciętny. :)

użytkownik usunięty
Cleaa

Nieprzeciętny... BOSKI! Idealnie pasuje do Kilego, naprawdę :) Hobbita, również gorąco polecam. Po obejrzeniu tego filmu Kili śnił mi się ;P

Cleaa

Cudny z niego krasnoludek :D Powiem szczerze, że jako Kili podoba mi się najbardziej.

użytkownik usunięty
Mims

o tym samym pomyślałam :D

Mims

Oj tak, byłby idealnym elfem z tą twarzą :D Ale jako krasnolud też przystojniak :)

Ivelise

On miał grać elfa, ale ktoś tam stwierdził, że nadawałby się bardziej na krasnoluda i tak już zostało. A ja się z Wami nie zgodze- dla mnie jest on idealnym krasnoludem ;) Gdyby był elfem, byłby bardziej taki "majestatyczny", dostojny, elegancki, a jako Kili jest wesoły, żywy, taki uroczy :) Cieszę się, że to właśnie Aidana wybrali do roli Kiliego ;)

Pearl158

Owszem, owszem, po tym półtora roku, też tak myślę i mam to samo zdanie co ty ;)

Pearl158

Prawda... Jest zbyt owłosiony jak na elfa Xd ale przez to jest bardziej sexy ;)

iwona1912

Mi też się podoba. CIACHO!!! :-)))

iwona1912

nie sposób się nie zgodzić, jest cudowny :)

iwona1912

Nie pozostaje mi nic innego jak zgodzić się się z wami;) on jest mega przystojny ;-)

użytkownik usunięty
iwona1912

Mimo, że jestem facetem przyznaję bardzo przystojny,.

użytkownik usunięty

Ja również zgadzam się z powyższymi wypowiedziami.. Aidan jest nieziemsko przystojny. Świetnie wygląda w długich włosach, a do tego jest naprawdę dobry aktorem.

użytkownik usunięty

a Ty mógłbyś elfa zagrać ;D

użytkownik usunięty

Hehe, zapuściłem brodę więc na elfa się już nie nadaję ;)

użytkownik usunięty

Ty to po zdjęciu tutaj trochę do Aidana podobny jesteś xD

użytkownik usunięty

To chyba komplement :D thx :*

użytkownik usunięty

oba moje komenty, to komplementy są ;D

iwona1912

Według mnie najlepiej wygląda w charakteryzacji hobbita. Powinien troszeczkę zapuścić włosy : )

Pyzaaa33

Zgadzam się:-)

iwona1912

W "Hobbicie" był zdecydowanie najprzystojniejszym krasnoludem :) ale najsmutniejsze jest to, że postać Kiliego ma zginąć podczas bitwy pod Samotną Górą, razem z Filim :( mam jeszcze płomyki nadziei, że może w drugiej części darują sobie ten wątek, ale chyba jednak nakręcą wiernie książce:(

ciotkaEliza

Właśnie też nad tym ubolewam, najprzystojniejszy krasnolud ma polec? Ech...Życie jest niesprawiedliwe. Jeśli zaś chodzi o inne filmy Aidana to uważam, że i ta najlepiej wypadł w "Hobbicie" Wszak jego dorobek nie jest zbyt imponujący, ale pewnie po tym filmie to się zmieni:)

użytkownik usunięty
ciotkaEliza

Oj nie spoileruj... Ale rzeczywiście to prawda. W książce Hobbit jest napisane, że są z Filim najmłodsi, a ten fakt powoduje że staje się to jeszcze smutniejsze :(

użytkownik usunięty
ciotkaEliza

ma być też jakiś wątek miłosny, a tego w skiążce nie było!! to może śmierci też nie będzie xD

Kiliego z Filim? Nie no, joke xD
Ale gdyby tak było, to stopy im ucałuję, tak czy siak 13 grudnia idę na seans :)

użytkownik usunięty
ciotkaEliza

z jakąś elficką panną hehe Aidan Turner wychlapał w jednym z wywiadów

masz może link do tego? :)

użytkownik usunięty
blackqueen74

http://www.blastr.com/2012/06/aiden-turner-reveals-roma.php

dzięki;) no ciekawe, jak to rozegrają

użytkownik usunięty
blackqueen74

wiesz raczej to nie będzie tak jak między Arweną i aragornem, raczej takie przelotne spojrzenia i takie tam jak było moze z Faramirem i Eowiną ( kto oglądał dłuższa wersje - ten wie)

ciotkaEliza

ja się o to modle żeby nie zginął bo w kinie się rozbecze

iwona1912

Nie będę oryginalna ale co tam: Mrrr ale z niego ciacho :3

iwona1912

Jest mega seksowny! ^^ Świetnie ucharakteryzowany w roli Killiego, porwał moje serce ^^ ;D

iwona1912

jako kili jest rewelacyjny !!!

dzięki niemu styl krasnoludzki stanie się modny i bedzię przebojem ! :)

iwona1912

Och jak widzę go w Hobbicie to robię się mokra , jest boooski .

Klauuuduska

Aidan <3
Uwielbiam go! Czekam teraz na jego rolę w Mieście Kości, już nie mogę się doczekać! :)

iwona1912

a co rozumiesz poprzez męska uroda?

han522

Facet ma zarost, niesamowite oczy i charyzmę. A w garniturze wygląda niesamowicie. Nie jest jakąś słodką pierdołą z grzyweczką. Nie wiem jak ty, ale ja uważam, że facet jest niesamowicie męski.

iwona1912

ja też mam zarost, niesamowite oczka jak jestem pijany i charyzmę gdy flaszka się skończy ;)

han522

gratuluję poczucia humoru,ale nie chciałabym być w pobliżu,gdy twoja charyzma się ujawnia...

iwona1912

podpisuję się rękami i nogami ;) uwielbiam Go

iwona1912

"słodką pierdołą z grzyweczką" hahahaha idealne określenie! ;-)
A Aidan? Głos, uśmiech, oczy, talent, poczucie humoru... Coś musi być w powietrzu i w wodzie w Irlandii, bo tym Irlandczykom nie można się oprzeć.

użytkownik usunięty
milka19

A według najświeższych badań to Irlandczycy są najbrzydsi :S

Hahahahaha!!!! A to dobre xD Michael Fassbender, Aidan Turner i jeszcze paru innych przystojnych irlandzkich aktorów całkowicie temu zaprzeczają.

iwona1912

Nie zapominaj o tym jego uśmiechu ^^

iwona1912

Dla wszystkich wielbicielek urody i talentu Aidana polecam Desperate Romantics - świetny serial! I zachęcam do oglądania nowego serialu z Aidanem w roli głównej - Poldark, czuję że również będzie zachwycający.
Również uważam, że jest bardzo przystojny i chwała Peterowi Jacksonowi za odkrycie takiego talentu!

ewej

W "Poldark" oczu nie mogę od niego oderwać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones