Akiko WakabayashiI

7,0
526 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Akiko Wakabayashi

Myślę że jej występ w Bondzie przerwał jej karierę. W konserwatywnym społeczeństwie, taka rola musiała być źle odebrana, aktorka chciała się zdystansować od tego zamieszania.
Sam uważam że You Only Live Twice był najgorszym z bondów, twórcy się nieco zagalopowali.

fmd3d

A mnie się właśnie najbardziej podobał - to, co Ty uważasz za przesadę, dla mnie jest zaletą. Na tle tych wszystkich powtarzalnych i jako-tako-nijakich scenariuszy wyróżnia się jak najbardziej pozytywnie. Jest taki hmmm, mało realny, że aż ciekawy - pozostałe filmy były dla mnie zwyczajnie nieciekawe, nudne, "puste". Sama aktorka zainteresowała mnie właśnie po "Żyje się tylko dwa razy"; faktycznie, szkoda, że jej kariera się... przerwała? Upadła? Naprawdę, szkoda.

SylviaBlack

Autorem tego scenariusza jest Roald Dahl czyli autor dylogii o przygodach Charlie'go i Willy'ego Wonki więc dlatego ten film wygląda tak, a nie inaczej ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones