Akira Toriyama

8,3
394 oceny materiałów do scenariusza
powrót do forum osoby Akira Toriyama

Nie rozumiem, dlaczego porzucił on wątek Saiyan? Cała historia kreci się wokół saiyan a on jakby on nich zapomniał? Co jakby Trunks i goten zebrali kule na urodziny vegety poprosili by smoka by przwrócił planete Vegeta wraz z jej mieszkańcami?


Co z saiyanami ktorzy zostali wyslani jak goku na ziemie? nie podoba mi sie ze tworza jakis bogow, wszechswiaty, zamiast kontynuować historie saiyan.

użytkownik usunięty
Skullers

Nie oglądałeś kinówki bardock ojciec goku ?? . Planeta vegeta została , przez fizera zniszczona zginęli wszyscy prócz

Przeczytałeś w ogóle mój post? Wystarczyło by żeby goten i tronk usłyszeli o planecie Vegeta, zebrali kule i wskrzesili wszystkich. Tak jak to zrobili z namek wskrzesili wszystkie ofiary freezera w tym Vegete, po czym odrazu sprowadzili ich na ziemie.

użytkownik usunięty
Skullers

tak czytałem twojego posta , tak tu masz racje . Wystarczy zrović własną kontuacje , gdzie goten i tronk , robią tak i po sprawie .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones