Akiva Goldsman

6,2
2 423 oceny scenariuszy
powrót do forum osoby Akiva Goldsman

bardzo nierówny scenarzysta, ale chociaż przemyślał swoje postępowanie i zaczął robić dobre scenariusze.

Interstellar

Z dobrego scenariusza można zrobić kiepski film, co się udało w pierwszych podanych przykładach.

Interstellar

Też zwróciłem na to uwagę : ) Ale to bardzo dobrze, że się poprawił, bo on ma być scenarzystą 'Mrocznej Wieży", którą bardzo chcę obejrzeć. Reżyserem ma być Ron Howard, więc to też dobrze, bo ten duet zrobił przed laty tak świetny film jak "Piękny Umysł". Dostali nawet łącznie 3 Oscary ; J

Starigniter

Tak w sumie pomyślałem sobie, że oglądałem film "Batman i Robin" i z tego co sobie przypominam, to scenariusz zły na pewno nie był, nawet rzekłbym, iż niezły. Natomiast film był słaby, ponieważ reżyseria i produkcja były całkowicie do dupy.

Starigniter

Batman Forever był całkiem wporzo.

Interstellar

Z dwóch Schumacherowych Batmanów wybrałbym Forever szczerze ponieważ jeszcze pan Reżyser nie odleciał w bajkę dla dzieci, Aktorzy spoko, Wizualnie jako tako dobrze. Nie to co B.i.R który no kiepski.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones