Aksel Hennie

7,4
4 696 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aksel Hennie
maciekb80

Mi on Steva Buscemiego przypomina :)

AGENT_47

Wszedłem tutaj żeby to samo napisać!!! Bardzo jest podobny do Buscemi' ego:)

maciekb80

zdecydowanie;]

maciekb80

Tak! Nawet zaczęłam się zastanawiać czy to nie przypadkiem jego syn :P

użytkownik usunięty
maciekb80

Tak, przez cały film chodził mi po głowie Walken :)

Ja oglądając zwiastun wręcz myslałem że jest to Walken .

maciekb80

nie wiem kogo przypominał ale jest absolutnie fenomenalny w "łowcach głow" i ma przepiekną twarz! i przeprzepieknie widac na niej emocje bohatera. jestem oczarowana :)

wymcio

jak to nie wiesz kogo WALKENA

maciekb80

mi tak samo od samego początku przypominał Walkena i tak samo na zwiastunach myślałam, że to on haha :) podobieństwo jest uderzające!

maciekb80

Dokładnie, mi takze :)
Jestem świeżo po "Łowcach głów", patrząc na ekran widziałam Walkena. Weszłam tutaj z zamiarem podzielenia się tym spostrzeżeniem, ale widzę, że nie tylko ja miałam takie skojarzenie, co mnie cieszy :D

Phonetique

a oglądałeś film "Wróg numer jeden" ? jesli tak to będziesz miał przed oczami Meryl Streep mimo iz ona tam nie gra

maciekb80

Jestety ciągle nie. Chodzi o Jennifer Ehle? Spotkałam się z opiniami, że na ekranie przypomina panią Streep. Jednak póki nie zobaczę, to nie uwierzę.

Phonetique

w takim razie musisz zobacyć. Nota bene sam film wart jest uwagi.

maciekb80

mi raz przypominał chrisa walkena a innym razem (szczególnie jak sie uśmiechał) steva buscemi

maciekb80

a mi Luke Modrica :D

jaszek_filmweb

dokładnie!

maciekb80

Właśnie miałem założyć taki temat. Wygląda dokładnie jak młody Christophera Walken.

Wariat23

Jest nas więcej ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones