Akshay KumarI

Rajiv Hari Om-Bhatia

7,3
2 967 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Akshay Kumar

Uwielbiam go, no! Jak dla mnie sprawdza się w każdym filmie. Świetnie prezentuje się z Katriną i Kareeną. Według mnie jest świetnym aktorem.

Baadshah

No i przynajmniej nie takim drewnem jak Bipasha Basu ;]

Baadshah

Także bardzo go lubię! :)
Jest naturalny, podoba mi się jego gra..:)
Ma śmieszny głos..;) W 'Heyy Babyy' jak się śmiał na początku, to ja brechałam z nim jak wariat..:)

użytkownik usunięty
__KarLa__

Tak ja się popłakałam na Heyy Babyy i jego śmiech na początku cud po prostu i rzeczywiście według mnie najlepiej wygląda w parze z Kareeną i Katriną.

Ja także uważam, że jest bardzo dobrym aktorem, tylko powinien częściej grać w czymś poważniejszym niż komedie akcji, bo np. w rolach negatywnych jest świetny.

_Summer_

Jest świetny. Każdą rolę potrafi zagrać bardzo dobrze. Aczkolwiek denerwuje mnie, że jak się uwezmą to gra ciągle z tą samą aktorką. Kiedyś Katrina, a teraz Sonakshi. Czasem robi się to nudne. Ale i tak go bardzo, bardzo lubię. I mimo, że nie ma jakiejś mega urody, jest w nim to coś, że się go po prostu kocha. Tak samo jak w przypadku SRK :)

Maddie_filmweb

Jednak w Polsce Akki nie jest popularny, a w Indiach jest jedna z największych gwiazd, jego filmy podbijaja Box office. To chyba przez to, że gdy w Plsce była "moda na Bollywood", to wypuszczali an rynek tylko filmy z SRK i panuje stereotyp, że Indie mają tylko jednego aktora. :P

_Summer_

Dokładnie. Ja osobiście lubię oboje, ale uważam, że Akki jest dużo lepszym aktorem. Bardziej elastycznym, potrafi zagrać każdy rodzaj postaci :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones