Al PacinoI

Alfredo James Pacino

9,0
131 250 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Al Pacino

Na razie tylko wstepnie przejrzalam i juz teraz wiem, ze oba filmy sa wspaniale i pewnie najlepsze w dorobku Ala! ...ale niestety nie ma tlumaczenia, zeby chlonac w calosci urok tekstu (ktory przeciez pierwotnie byl sztuka teatralna w obu przypadkach). Ja nie chce obejrzec tych filmow i zrozumiec je polowiecznie! Ja chce kazde slowko, kazdy gest uchwycic... :(

Witaj w klubie.....
I zresztą troszkę się dziwie że nie ma napisów do tych filmów....

użytkownik usunięty
kameleon3

trzeba świra zlapac. on je ogladal, moze cos wie... ;>

Szczerze mówiąc to wątpie żeby on coś wiedział...

Oglądałem Chinese Coffe i mam ten film w dobrej, przyzwoitej jakości, ale niestety moja droga, na temat napisów wiem tyle co reszta...zero - czyli nic ;P Trzeba skontaktować się z jakimś amatorem - tłumaczem z serwisu Napisy.info i rzucić hasło, żeby przetłumaczył. Inaczej nie uświadczysz i tyle.

Daj znać na priv jak weszłaś w posiadanie Local Stigmatic, bo ja widziałem tylko urywki na Youtubie.

Pzdr ;)

użytkownik usunięty
Swir

no nie gadaj? przeciez to jest wszedzie... wpisz tytul +rapidshare

Jak można zdobyć te filmy? też bym chciała je obejrzeć. Z tego co wiem, to są one w specjalnym wydaniu ... ktoś wie?

użytkownik usunięty
Polita

tak, w Stanach Zjednoczonych...

a z netku ten teges?nie ,nie ma ich-wiem:( kurdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

PS.Właśnie przeczytałam wczoraj biografię grobelowską Pacino:):PPPPP no i chcę te dwa filmy kurna!

_Tanya_

nawet na isohuncie.no wieta wy co.módlmy sie.

użytkownik usunięty
_Tanya_

zapytaj jakiegos kolege co ma 5 z anglika, czy by nie pomogl...

użytkownik usunięty

Ja radziłbym spróbować programem "Napi-projekt". Mnie jeszcze ani razu nie zawiódł, to moze i tu pomoze ;]

użytkownik usunięty

no wyobraz sobie, ze na brak tlumaczenia i napi-projekt nie pomoze...

no to jesteśmy w ciemnej jaskini ,z której nie ma wyjścia.

_Tanya_

Chinese Coffee:
http://www.napisy.info/Napisy109136.html

To pierwsze napisy jakie kiedykolwiek stworzyłam, więc proszę o wyrozumiałość ;) Mogą zawierać błędy zarówno językowe jak i techniczne. :) Jeśli ktoś będzie miał jakieś sugestie to się nie obraże.

Innoame

phaedra skąd ściągnęłaś te filmy?

Innoame

Dziękuję tobie inoname , napisy są świetne........
Chylę ku tobie czoła i kłaniam się nisko , gdyż tylko i wyłącznie dzięki tobie mogłem w pełni zrozumieć ów produkcję a tym samym odebrać jak należy .....
Jesteś cudowna :)
Nie nalegam ani nie chcę być nieznośny lecz jakbyś kiedyś tworzyła napisy do produkcji LOCAL STIGMATIC to daj znać..... Wiesz to i nawet mniej pracy niż z Chinese Coffe gdyż ów produkcja trwa zaledwie 56 min.
Także , nie jest aż tak tragicznie...... W zamian za te napisy mogę się odwdzięczyć . Napisz tylko jak :)

kameleon3

jestem za! prosimy o więcej :P :D
wielkie dzięki

kameleon3

Myślałam nad tym, ale The Local Stigmatic, chociaż krótsze jest znacznie trudniejsze językowo przez obecny w nim cockney. ;) Chinese Coffee to przy tym pestka. Ale jakbym coś stworzyła to dam znac. :)

A posiada ktoś z was napisy do "Author Author"? Mam wersję 694 MB, DVDRip XviD. Te z napisy info nie dzialają.

henx85

Do "Autora..." raczej napisów nie ma jedynie jest ten film z lektorem nagrany z "Ale Kino!" :D...

Squirrel_2

A masz może jakieś namiary na tego ripa z Ale Kino?
Z lektorem to nawet lepiej :)

henx85

Tak mam napisz do mnie na gg 10185529 jakoś się dogadamy.

użytkownik usunięty
henx85

sa specjalne urzadzenie i funkcje odtwarzaczy do dopasowywania napisów.

Wredna sucz się zapewne okażę, ale łapię rzeczy w takiej wersji, w jakiej są. Inaczej musiałabym zrezygnować z połowy swojej kolekcji na FW. BTW, oglądał ktoś 'Salome' z 2013? w wersji dowolnej poza węgierską i chińską? ;)

TangoAndWaltz

[Z 'Salome' szczęśliwie skończyło się na wersji angielskiej.]

TangoAndWaltz

Tutaj o tyle dobrze, że tekst klasyczny, i zawsze można wykopać polskie tłumaczenie.

Angielski tekst online 'Local Stigmatic' - wrzuć w translator.
http://velvet_peach.tripod.com/fpaclocalstigmatic_text.html

TangoAndWaltz

'Chinese Coffee' dali w malutkim kawałku, ale zawsze coś
http://velvet_peach.tripod.com/fpacchinesecoffee.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones