Al PacinoI

Alfredo James Pacino

9,0
131 140 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Al Pacino

Dla mnie zdecydowanie "Adwokat Diabła" :) A wy??

Pzdr

Eminem11_2

Dla mnie number one jest zdecydowanie "Zapach kobiety" i postać niewidomego pułkownika Franka Slade'a, nagrodzona zresztą słusznie Oscarem :)

Al Pacino jest rewelacyjny zawsze i wszędzie, "Adwokat diabła"-zgadzam się, wyśmienity diabeł z niego ;) "Ojciec chrzestny", "Scarface", "Pieskie popołudnie"- kolejny pokaz jego aktorkskiego geniuszu.

A jeśli chodzi o filmy bardziej współczesne, to polecam całkiem przyzwoity thriller-"88 minut", "Rekrut", "Męska gra". W nich wszytskich Al gra świetnie i podnosi poziom filmu o 2-3 stopnie :)

pozdrawiam fanów Ala Pacino ;D

dagmarka_j

Najlepsza jego rola to jako Tony Montana w Scarface jak dla mnie.

PATOLOGIA458

Michael Corleone w Ojcu Chrzestnym, zdecydowanie genialna rola

cardigan

Adwokat diabla zdecydowanie nr 1 zgadzam sie :) Zaraz po tym Zapach Kobiety, Scarface, Pieskie Popoludnie, Ojciec Chrzestny lll.. w kazdym filmie ktore widzialem zagral dobrze :P Jedynie pomijając szajs pt ,,Gigli".... Az nie moge uwierzyc ze Zapach Kobiety jest tego samego reysera...

cardigan

Adwokat diabla zdecydowanie nr 1 zgadzam sie :) Zaraz po tym Zapach Kobiety, Scarface, Pieskie Popoludnie, Ojciec Chrzestny lll.. w kazdym filmie ktore widzialem zagral dobrze :P Jedynie pomijając szajs pt ,,Gigli".... Az nie moge uwierzyc ze Zapach Kobiety jest tego samego rezysera...

BRYLANT_2

Ojciec chrzestny , Pieskie popołudnie i Człowiek z blizną najleprzy jest w rolach gangsterów

Eminem11_2

Godfather, Zapach Kobiety, Heat, Pieskie Popołudnie, Kupiec Wenecki, Scarface

arrival

Michael Corleone w Ojcu Chrzestnym .
W innych filmach, jak to Pacino także był świetny.

dorotka_14

trudno wymienić jedną, najlepszą - teraz na myśl przyszła mi ta z "Życie Carlita".

Eminem11_2

Genialnie zagrał w "Narkomanach", szkoda że nikt z Was jak do tej pory nie docenił tego filmu, a zrobił to sam F.F. Coppolla. Właśnie ten film znany reżyser pokazał twórcom Ojca Chrzestnego, aby utwierdzić ich w przekonaniu, że to właśnie temu zupełnie nieznanemu i młodemu aktorowi należy się rola Michaela Corleone.

Osobiście najwyżej cenię sobie rolę Carlito Brigante - "Życie Carlita"
- A zaraz po tym Tony Montana - "Człowiek z blizną"
- Serpico
- Pieskie popołudnie
- Ojciec Chrzestny

Role Pacino w tych 5 filmach najbardziej przypadły mi do gustu. Namawiam wszystkich koniecznie do obejrzenia Narkomanów. To bardzo mocny film w brutalny sposób ukazujący tą przykrą rzeczywistość, który na dobre zmienia dotychczasowy światopogląd. To trzeba obejrzeć!

Eminem11_2

Zdecydowanie Carlito Brigante - Carlito's Way!
Potem kreacje z takich filmów jak Scarface, Godfather, Dog Day Afternoon, Serpico, Scarcrow.

Popieram przedmówczyni, Narkomani to znakomity film, który trzeba obejrzeć! Sam długo nie mogłem się pozbierać po tym co zobaczyłem, teraz to już nawet maryśki nie tknę :)

Mocne wrażenia i zajebista gra aktorska, a Pacino w tej roli, istny geniusz.

Eminem11_2

Moim ulubionym filmem z Alem Pacino jest Scarface. Znakomicie tam zagrał.

Przemson_26

"Pieskie popołudnie" - mistrzowstwo gry aktorskiej w każdym calu! Coś niewymownie wspaniałego!

Podobnie w "Narkomanach" - do dziś pamiętam jakich wrażeń doznałem po seansie...

"Człowiek z blizną" - ten obraz to moja obsesja :) Oglądałem ze 30 razy i za każdym razem działa na moją psychikę ze zdwojoną siłą :)

"Życie Carlita", trylogia "Ojciec chrzestny", "Serpico" czy "Adwokat diabła" w każdym filmie utwierdził nas w przekonaniu, że nie nadarmo zyskał miano "legendy kina" :)

POZDRAWIAM FANÓW AL'A!!

Eminem11_2

'Kupiec wenecki'. Jak już pisałam tu i ówdzie, przerobił maksymalnie sukinkocką postać na cierpiącego i czującego człowieka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones