Alan Arkin

Alan Wolf Arkin

7,9
13 713 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alan Arkin

Myślałam, że teraz, jak dostał Oskara będzie tu pełno głosów, wypowiedzi itd. Wchodzę, patrze - 1 komentarz, 91 głosów?
Alan jest bardzo dobrym aktorem. Trzyma poziom. Widziałam pare filmów z jego udziałem i uważam, że zasłuzył na nagrodę jaką mu przyznano.

Revenga

no fakt-forum świeci pustkami.ale to już wrecz norma że tysiące internautów odwiedza profile chłoptasiów z billboardów okraszając wszystko wpisami sprowadzającymi się mniej więcej do:'jenyyyy,jaki on sexy,słodziutki,milutki..etc,etc'
żenada

no,ale wracając do pana Alana

Oscar sie należał.nie wiem jednak czy do końca akurat właśnie za Little Miss Sunshine.nie mówię,ze rola zła,wrecz przeciwnie. jednak Akademia ma widze w zwyczaju nagradzac zasłużonych w dość nieoczekiwanych momentach,jakby to był Oscar za całokształt

nie wiem,nie znam się,ale dla mnie naprawde niesamowiecie zagrał (wręcz trezcioplanowa rolę-ale za to JAK) w Grosse Pointe Blank.perełka

MAKARON

Dobrze że go nagrodzili.W wielu przypadkach było jak piszesz(Paul Newman za "Kolor pieniędzy" najlepszym przykładem),ale ta rola była naprawdę świetna,a konkurencja nie ta co 20 lat temu.Fakt że powinien go dawno dostać,zwłaszcza za rolę w "Doczekać zmroku".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones