Alan Arkin

Alan Wolf Arkin

7,9
13 713 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alan Arkin

Ten sam cwaniacki styl bycia. Tyle że u Pacino da się to znieść.

Lukas_Art

charaktery może podobne ale branża inna więc nie rozumiem porównania , Pacino ma swój własny styl, Arkin też

wojti_venom

Po prostu albo gość chce zgrywać Ala Pacino albo naprawdę zachowuje się jak Al Pacino. Chodzi o taką krzykliwość, przebojowość. Nie lubię tego u Pacino i nie lubię tego u Arkina - ogólnie nie lubię takiego zachowania, może to dlatego.

Lukas_Art

To zachowanie jest bardzo charakterystyczne - mi się bardzo podoba :)

Grand23

Spoko, masz prawo to lubieć. Mnie się nie podoba.

Lukas_Art

"LUBIĆ"

CypherR

Nie czepiaj się. Dopiero co ukończyłem kurs szybkiego pisania na klawiaturze, więc literówki mogą się trafiać - ha! To zdanie napisałem w 5 sekund :)

Lukas_Art

Gratuluję skilla w takim razie, ale nie zasłaniaj się literówką :P "e" jest dość daleko od "i" oraz "c" ;)

CypherR

Skoro już upierasz się, aby kontynuować ten wątek, to powiem Ci, że nie czytam po raz drugi tego, co napisałem. Czasami zdarzają się byki, ale staram się tego nie robić. Właściwie to piszę już prawie tak szybko, jak myślę, a jedyne przystanki następują wtedy, gdy muszę wstawiać przecinek, albo inny znak interpunkcyjny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones