Alan DaleI

7,4
1 953 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alan Dale

Widzialam tego aktora jak gral w kilku serialach - Życie na fali, Lost i Brzydula Betty. Uwazam ze jest bardzo dobrym aktorem a najlepiej pasuja do niego postacie twarde, zimne i bez serca i takie wlasnie gra w tych 3 serialach. Dobry aktor :)

HollyShort

Ja nie wiem czy pasują. Widziałam go tylko w tych 3 serialach i nie umiem stwierdzić. Ale jak ja go zobaczyłam w Lost to mnie to kompletnie rozbroiło. Tatuś Kirsten i Daniela/ Alexis gra postać w serialu o której wszyscy całe czas mówią. Pomyślałam: Co on tutaj robi ? W każdym z tych trzech seriali był taki sam więc śmiem uważać że gra tą samą postać i to jest zabawne biorąc pod uwagę to kim jest w Lost i w O.C czy UglyBetty.

HollyShort

To, że gra świetnie tylko człowieka bez serca nie świadczy o tym, że jest świetnym aktorem. Świetny aktor potrafi odnaleść się wszędzie.

xalicex

niekoniecznie, np de niro, krory wedlug wielu jest wielkim aktorem, i jest rewelacyjny we wszelkich filmach gangsterskich, w komediach wypada kiepsko

Druggist

To do listy należy jeszcze dodać Person of Interest

HollyShort

Ja w stosunku do jego osoby mam inne odczucia. Gość zawsze w serialach, których oglądam gra bossa, osobę wysoko postawioną, na wysokim szczeblu, dobrze ustawioną, niekoniecznie jest on dobrą osobą. Tak czy inaczej, naprawdę do takich ról pasuje. Porządny aktor ;-)

theostr

co za dziad....

HollyShort

W Dynastii gra bardzo miłego serdeczne go starszego Pana i bardzo mu to pasuje :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones